Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lenne esélyünk? Többi lent.

Bogii2000 kérdése:

Lenne esélyünk? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval én és az egyik legjobb barátnőm zeneőrültek vagyunk..mind a ketten tudunk fuvolázni, zondorázni, énekelni, furulyázni...és egy kicsit gitározni.Nagyon szeretnénk alapítani egy zenekart több embert bevenni, de félünk, hogy nem vennének komolyan a korunk miatt...

12/L



2012. máj. 10. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Most még tényleg nem vennének komolyan, de 3-4 év múlva már igen! Különben meg ti 2en is tudtok zenélni, nem kell hozzá banda! Csináljatok vidiket és tegyétek fel youtube-ra! :)
2012. máj. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. máj. 10. 15:36
 3/12 anonim válasza:
Miért ne vennének komolyan? Azért mert gyerekek vagytok? Pedig pont a gyerekek a legjobbak általában mindenben. Ha valaki nem vesz komolyan, annak ne játsszatok semmit, ennyi.Azok nem érdemlik meg. Zenéljetek azoknak, akik szeretnek titeket. Higgyétek el, óriási igény van gyereksztárokra Magyarországon! Emiatt én azt javaslom, alapítsátok meg nyugodtan azt a zenekart! És ha már megvan, írjátok meg az együttes nevét nekem is, és az elérhetőségeteket! :) Sok sikert, hajrá!
2012. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Aztaa:oooo Éni imádom a zenét, és kérlek szóljatok, ha fent lesztek a youtubon!! :)
2012. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Én vagyok a már említett "egyik legjobb barátnője" Bogii2000-nek! Amúgy Bogi, elírtad a gitárt, mert Te nem tudsz és én is úgy tudok, hogy a bátxám gitározik és talán tudna segíteni...! Én attól nem félek, hogy a közönség nem vesz komolyan minket, csak attól, ha mondjuk meghirdetnénk, hogy: Basszusgitárost keresünk" és a végén kiderülne, hogy 12 évesek vagyunk, akkor talán akit kerestünk, az nem vesz komolyan minket!!! Picit bonyolult, remélem értitek…! És ahhoz, hogy olyan Youtube-os szintre jussunk, ahhoz még várni kell egy picit.

2012. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy kell várni:) Énis fuvolázok, és egy csomó zenélő ismerősöm van. Mindegyiknek youtubon lenne a helye;)
2012. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mondjuk ezek után már én sem vennélek titeket komolyan :DD
2012. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Mért nem vennél komolyan? Amúgy meg a Youtube-os dolgon gondolkoztam és lehet, hogy felraknánk magunkat, de ez Bogitól függ! Amúgy szerintem nem rossz 12 éves korunkhoz képest, hogy 6 éve zenélünk!!!
2012. máj. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok és 5 éve gitározom.Én is gondolkodtam már zenekarban ,de még nem találtam.Merre felé laktok?
2012. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 13 évesen kezdtem. Hajrá!


Ezen a videón 9-10 évesek a banda tagjai.

[link]

2012. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!