Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan ember rajtam kívül,...

Van olyan ember rajtam kívül, aki általánosba jár és CSAK ROCKzenét és METÁLzenét hallgat? (a többit utálja)

Figyelt kérdés
???
2012. ápr. 22. 14:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

kösz a válszokat,de én nem hiszem,hogy más zenei stílust befogadnék. régebben hallgattam mást,is de nem fogtak meg egyáltalán.


apám is ugyanez. 40 éves, és kizárólag rockot és metalt hallgat.


sztem eza jó,aztán kinek mi tetszik,de én rockernek születtem, az is maradok :)

2012. ápr. 23. 17:03
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

"Bennünk él a szenvedély,

Lelkünk a metálért!

Amíg élsz tudnod kell,

Nem hagyhatod el,

Játszanod kell!"

Ossian

2012. ápr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen vagyok,és sokan beszólnak érte,de tojok a fejükre! :) már anyu pocijában is metallica koncerten voltam,és máig is csak metál+rock+zúzósabb alter zenét hallgatok! :)

14/L

2012. máj. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
én 5.-es vagyok (xD) és én olyan vagyok. az osztályomban senki sem szereti, alig lehet a városban olyan embereket találni, akik hozzám hasonlóak. (♥♥♥ Nirvana forever ♥♥♥)
2012. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok. 8-9 éves koromig én sem metált hallgattam, de a rock zenét hallgatva érzem magam felszabadulva. sajna ezt senki sem érti meg :(

11/L

2012. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat!

am 6.-os vok, és tényleg nem hiszem, hogy mást hallgatnék. kicsi koromtólk kezdve ezt hallgattam, ezt is fogom.


"Ameddig a Föld kerek, mindig lesznek rockerek! De mivel a Föld ovális, jó nekünk a metál is!"

2012. jún. 4. 14:19
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
13/L vok, csak ilyeneket hallgatok :)
2012. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :) Nálunk nem egy ilyen van.:D
2013. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Jó nektek....
2013. ápr. 12. 14:39
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Én viszonylag kicsi koromban kezdem el imádni a zenét.Apukám vett egy akkoriban új Tankcsapda lemezt és a Videoton Hifirendszeren bulizunk rajta ketten :D

Később egy házibuliban otthon maradtam és ott volt a szomszédunk (Isten nyugosztalja) aki bekapcsolt egy Talking Heads lemezt.(Ha nem ismered hallgass bele!!)Ott helyben beleszerettem.Ezekután rendesen átjártam a szomszéd bácsihoz zenét hallgatni.Mutatott pár új rock zenekart (persze nekem újat) ami nem más volt mint egy kis Metallica, Iron Maiden, Rammstein,Motörhead,Red Hot Chili, stb.


Ezek a zenék annyira felpezsdítettek hogy elkezdtem basszusgitározni.(Lehettem 10 éves)15 éves koromban haverjaimmal kimentünk Németországba ahol a Motörhead koncertezett.Koncert után sikerült elcsípni Lemmyéket (Szintén Isten nyugosztalja) És szereztem egy Motörhead tagok által dedikál t atlétát.


Most 20 éves vagyok, és profi szinten basszusgitározik itt Los Angelesben :)


Ez az én szerelmi történetek a rock műfajjal.

2017. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!