Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan ember rajtam kívül,...

Van olyan ember rajtam kívül, aki általánosba jár és CSAK ROCKzenét és METÁLzenét hallgat? (a többit utálja)

Figyelt kérdés
???
2012. ápr. 22. 14:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Biztos van.Én 18 éves vagyok és szeretem mindkettőt.

Egy jó tanács:nem csak rock és metal van,nyugodtan próbálj ki mást is,ugyanis bármennyire furcsán hangzik,minden zenei stílusban lehet nagyszerűt alkotni.

2012. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok.
2012. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
0%
Én is ilyen voltam hetedikes-nyolcadikos koromban... Nem voltam hajlandó mást hallgatni, csak rock zenét, abból is főleg magyart... Most tizedikes vagyok, és a japán zenétől kezdve Lady Gagán át a komolyzenéig szinte mindent meghallgatok, szerintem is nyitnod kellene kicsit más zenei irányzatok felé.
2012. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

énis ilyen voltam

3.os koromban kezdett el érdekelni a zene (előtte rádiót se, semmit se hallgattam...bár rádiót ma se hallgatok) és akkor jött először a rock aztán a metál. Egész általánosba csak ilyeneket hallgattam minden mennyiségben, semmi mást, de most hogy közép sulis vagyok befogadok más stílusokat is (ska, reggea, folk, blues, alter, punk... bár mindent szeretek csak legyen utána írva h metál pl rap-metal [rapcore], electro-metal stb)

16/F

2012. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 k.lau13 ***** válasza:
100%
Például ééén.... :D Bár néha country és blues is belefér, de olyan nagyon ritkán van, különben olyasmi véleményen vagyok, mint te. Tudom, most jön a szöveg arról, hogy "majd kinövöd". Tudom, hogy "kinövöm" majd ezt a hozzáállást, és biztosan megtanulom majd értékelni a többi zenét is, de egyelőre így látom, bár elfogadom, hogy valakinek más zene jelenti ugyanazt, amit a nekem a rock, de egyszerűen csak nem tetszik. Volt egy olyan 2-3 év, amíg úgy-ahogy meghallgattam meg elviseltem, de alapjába véve amióta élek, rockot hallgatok. Lehet ez most hülyén hangzik, de így van. Mindig sokkal többnek gondoltam, mint zene.
2012. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Kilencedikes vagyok,és biztos vagyok benne,hogy amig élek csak Metált fogok hallgatni :)
2012. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én általában metált hallgatok, de nem zenei stílus alapján ítélek meg egy zenét, mert ha olyan kedvem van jól jön rap, vagy akármi, persze az igényesebb fajtából (pl. Sub Bass Monster), a divatzenét, amit a tv meg a rádiók többsége nyom azt egyenesen gyűlölöm.
2012. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja előző vagyok, nem általánosba járok, 11.-es vagyok.
2012. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azokat hallgatom:P Sokan leszólnak érte, de lesz@rom nekem ez tetszik is kész=) Nyolcadikos vagyok.

14/L

2012. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 9. es vagyok és kimondottan death metalt hallgatok.. már 10 évesen imádtam pl a tankcsapdát, depressziót..aztán egy ideig bele belehallgattam más stílusokba is de nem nagyon fogott meg egy se, így visszatértem a rockhoz és szép lassan haladtam az egyre keményebb irányzatok felé amég végül nem találtam durvábbat... Azon kívül dobolok és főleg olyan szenét szeretek amiben fasza a dob, van benne kihívás és nincs jobb egy igazi pörgős death metal dobtémánál!

hát röviden ennyi.

15/F

2012. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!