Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az úgy normális, hogy 11...

Az úgy normális, hogy 11 évesen úgy tudok énekelni, mint Radics Gigi?

Figyelt kérdés
Kijöttek ugyan azok a magas hangok,mint neki...énekeltem vele a Whitney Houston dalt,és nagyon meglepődtem,mert eddig a magas hangok rekedten jöttek ki,de most simán,erőltetés nélkül.Valami vélemény?
2012. ápr. 18. 22:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

hát ha szakértők azt mondják jó vagy, akkor az vagy

akkor mondjuk valami sulii tehetségkutatón részt vehetsz (már ha van)

2012. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs.:(
2012. máj. 6. 19:04
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
akkornőjj föl és MENNY A CSILLAGSZÜLETIKBE! vagy A MEGASZTÁRBA! vagy AZ X-FAKTORBA! :)
2012. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez a tervem.:) Bár a Megasztárba 11 évesek is mehetnek.:D Gondoljunk Patai Annára.:)
2012. máj. 7. 19:18
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
hát ja :)
2012. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de szerinted aki részt vesz egy ilyen műsorban, mi lesz vele később? Patai Annáról legutóbb kb. fél éve hallottam utoljára, azóta hol van? Sehol.

De mindenesetre sok szerencsét, bár én személy szerint azzal sem nagyon értek egyet, hogy ennyi idősen engedik, hogy részt vegyél egy ilyen tehetségkutatóban. 11 évesen még marha sokat fog fejlődni a hangod, és az énektanárom szerint sem lenne szabad egy még fejlődésben lévő ember hangszálait így megterhelni, már ha életedben akarsz még valaha is énekelni. De te tudod ;)

15l

2012. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!