Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az úgy normális, hogy 11...

Az úgy normális, hogy 11 évesen úgy tudok énekelni, mint Radics Gigi?

Figyelt kérdés
Kijöttek ugyan azok a magas hangok,mint neki...énekeltem vele a Whitney Houston dalt,és nagyon meglepődtem,mert eddig a magas hangok rekedten jöttek ki,de most simán,erőltetés nélkül.Valami vélemény?
2012. ápr. 18. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

"Kijöttek ugyan azok a magas hangok,mint neki..." - Ezt ki nem szarja le??!! Én is tudok baszott magasan sikítani, de semmi értelme....és mindezt erőltetés nélkül. Na erre varrj gombot!Ha a többi hang nincs a helyén akkor egy kalap szar az egész. Lehet lepontozni, de ez az kőkemény igazság.


15/F - a Konziból...

2012. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem hallottuk,ahogyan énekelsz.Ha valakinek tehetsége van valamihez,te esetedben éneklés,akkor az vagy korán megnyilvánul,vagy lappang,hirtelen tör ki.

Az nem lenne normális,ha 11 évesen Einstein relativitáselméletét írnád újra,vagy gráfokat jellemeznél mátrixokkal,esetleg a trigonometrikus egyenleteket és egyenlőtlenségeket végeznéd el hibátlanul.

2012. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Dikk.:DD
2012. ápr. 21. 18:28
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Dikk, sok volt az idegen szó, mi? :D
2012. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Öhm,igen.XDD De a lényeg megvan.:d
2012. ápr. 21. 22:49
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

az hogy elénekelsz pár dalt, még nem azt jelenti, hogy te leszel a köv. megaszar..

Kérdezd meg a szüleid/ismerőseid, hogy ők mit mondanak a hangodról (őszintén), vagy töltsd fel valahová és úgy kérdezz minket! :)

2012. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem elég a szülőket, ismerősöket kérdezni (rokont pláne), mert ők azt akarják hogy boldog legyél, és így tuti, hogy azt mondják hogy jó. ha 11 vagy akkor még sulis, tehát mondjuk az énektanárt, vagy (ha van a sulitokban) a kórusosokat kérdezd meg, mert ők értenek hozzá! Sok sikert! :)


Ui.: ha a magas hangok rendben vannak, akkor jó, de ugye a többi is? ;)

2012. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

15:35

Igen,a többi is.:)

2012. máj. 6. 15:36
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
tölts fel youtubera egy éneklésedet
2012. máj. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Talán majd egyszer.:D
2012. máj. 6. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!