Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet hogy ez a csávó...

Hogy lehet hogy ez a csávó egyszer így tud énekelni, de a legtöbb koncerten nagyon rossz a hangja?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=cnBBsggBAxE&feature=player_de..


vagy szerintetek itt is rossz a hangja?



2012. ápr. 11. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem itt egész jó. egyébként koncerten mindenki szarabb, mint stúdiófelvételen. meg attól is függ, hogy mennyire fáradt, vagy lehet épp koncertre megy el a hangja..

am linkelsz olyat, ahol szarul énekel? mert én még olyan nagyon rosszat nem hallottam tőle, mondjuk én szeretem is, szal lehet, csak nem tűnt fel :D

2012. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=0Po65Y1Giwg&feature=related

ilyen szart még nem láttál :D:D


azt nem értem, hogy engedheti meg magának hogy tök részegen a szinpadra megy :O

2012. ápr. 11. 17:26
 3/10 anonim ***** válasza:

hát azért még a gitározás csak megy neki, szal nagyon részeg nem lehet, csak szimplán hülye :D

am szerintem nem annyira rossz ez sem, csak baromkodik :D

2012. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb előadó rossz élőbe én csak keveset ismerek aki visszaadja szinte ugyanazt színpadon mint a CD -n, vagy, ha más is legalább nem teljesen sz*r :)

Amúgy szerintem arról van szó, hogy nem képzett énekes aztán mikor, hogy jön ki neki.. egyszer jó formában van eltalálja a hangokat máskor nem jön össze.

Egyébként amit linkeltél teljesen jól énekel. A 2. nál meg .. commentekbe is írják, h igen f*s:D

2012. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

akkor te biztos nem foglalkozol semmiféle zenéléssel, ez egyenesen kib...ott szar :D már bocsánat


meg miez a magas, meg mély hang uristen, hát kb nem mernék kimenni az utcára ezek után :D:D

2012. ápr. 11. 17:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja most hallgattam a 2. at :D ott 1:05 től valószínű h csak baromkodik :D:D Egyébként sztem még a technika is befolyásojla ezt erősen(mikrofon, felvétel minősége stb.)
2012. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ez a előbbi kommentem nem a 3.nak írtam


jaja. szerintem, is de azért ennyire fost keveset látok élőben mint szegéyn tomot :D:D

2012. ápr. 11. 17:59
 8/10 anonim ***** válasza:
nem úgy értettem, hogy kifogástalanul énekel, de konkrétan a hangjával nincs gond. azért szar ott ahol, mert hülyül. a többi rész sem a legjobb, de azért annyira nem is szar, főleg ha már ezelőtt letolt egy pár számot. meg am az ő stílusukba ennyi belefér koncerten. idióták :D
2012. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cece88 válasza:
nem azért az egyhuszért de az első videón énekel a legtisztábban pályafutása alatt élőben :D
2012. nov. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ez szar, akkor nem hallottál olyan deftones koncert felvételt, mikor az énekes épp "le volt csúszva".

Hát az kb. olyan volt, hogy inkább leállítottam a videót, mert égő volt hallgatni. Mint mikor a filmben valami olyan égő, hogy elkapcsolsz.

2013. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!