Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi kell egy házilag készitett...

Mi kell egy házilag készitett stúdióhoz? (info. Lent)

Figyelt kérdés
És jobban megéri mint elmenni egy másik stúdióba. Hogyan is működik? Könnyű kitanulni a "mesterséget"?

2012. ápr. 5. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem lehet olcsó. Mert kell hozzá tudod az a stúdió mixer pult (nem tudom a nevét) + számítógép, és egy hangszigetelt szoba.


De ha ez neked hobbi, vagy még annál több és szeretsz zenéket szerezni, akkor annyiból megéri, hogy bármikor lemehetsz és alkothatsz, és még bérelni se kell a helyet.

2012. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha saját magadnak, vagy saját zenekarnak akarsz felvételeket készíteni, akkor a megfelelő tudás megszerzése után (leginkább tapasztalat, meg a net is tele van klassz videókkal, cikkekkel) szerintem jobban megéri. A mai technika mellett nagyon könnyen elérhetőek az ilyen dolgok. Természetesen kell hozzá zenei hallás meg érzék is, ami a stúdióban garantált, de ez is nagyon könnyen csiszolható. Ha írsz több konkrétumot, szívesen segítek.
2012. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!