Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki ismeri a Mike and the...

Valaki ismeri a Mike and the Mechanics tavaly megjelent "The Road" című albumát? Ha igen, akkor mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a lemez is zseniális lett; úgy gondolom, hogy emiatt a nagyszerű produkció miatt mindenképpen érdemes volt stúdióba vonulniuk hét év után, még ebben az új felállásban is. Már azt kezdtem hinni, hogy nem fog többé megjelenni stúdiólemezük. Bár hozzá kell tenni, hogy nekem még nagyon hiányzik a zenekarból Paul Carrack; egy kicsit szokatlan még ez a két új énekes, de mivel a zenét ugyanúgy Mike Rutherford írja, az eddigi, a korábbi zsenialitás is átkerült, úgymond "átmentődött" ebbe az új felállásba. A Genesis meg már úgysem fog összeállni lemezt készíteni sajnos, minden jel szerint.
2012. ápr. 3. 23:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!