Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon hosszú, vörös hajú...

Nagyon hosszú, vörös hajú metál énekesnő-gitáros. Ki ő?

Figyelt kérdés
Találtam múltkor egy nagyon jó metál együttest, vagy a gitáros, vagy az énekes egy nagyon hosszú, úgy seggig-combközépig érő vörös haja volt. Mi a neve/az együttes neve? (Azt hiszem, hogy E-vel kezdődött, de nem biztos =/)
2012. márc. 16. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Epica?
2012. márc. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első, szerintem az Epica énekesnője nem gitározik.. vagy igen? Nekem is ő ugrott be először amúgy.
2012. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem gitározik, de a kérdés úgy van feltéve, hogy vagy gitáros, vagy énekes, és nekem csak az Epica ugrott be mint ilyen. Igaz, a haja annyira nem hosszú.

[link]

2012. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is Simone-ra gondoltam...

Még aki eszembe jutott, és vörös hajú volt, az Sabine Dünser, de neki nem volt annyira hosszú haja.

[link]

Esetleg még Maria Franz az Euzen-ből, de neki sincs annyira hosszú haja, meg raszta is, amire gondolom emlékeznél, és nem is metál. xD

[link]

2012. márc. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Először én is azt hittem, hogy az Epica énekesnője, de nem... kicsit sötétebb, vöröses-bordós haja van, és hosszabb egy picit...
2012. márc. 17. 18:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Hú...

Még vörösek, akik eszembe jutottak:

Manda Ophuis, a Nemesea-ből.

[link]

Jonsu, az Indicából (bár ők sem metált játszanak...)

[link]

Lisa Middelhauve, a Xandria-ból

[link]


Egyéb infók a zenekarról esetleg? Milyen metált játszanak? Esetleg valamelyik klipjükből részlet?

2012. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom... valami olyan dereng, hogy nem csak az átlagos énekes-gitáros-basszeros-dobos felállás volt, hanem többen voltak, férfiak-nők vegyesen... Ha lenne kliprészlet, onnantól már nekem is menne, de azt se találom =/
2012. márc. 19. 19:00
 8/9 A kérdező kommentje:
Megtaláltam... egy kép miatt tűnt vörösnek a haja, épp úgy esett a fény.. Noa Rock.. [link]
2012. ápr. 1. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Sandra Völkl-re tippeltem az Eguilibriumból :D
2012. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!