Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon borzasztóan énekelek?...

Nagyon borzasztóan énekelek? Szeretném ha válaszolnátok, köszi.

Figyelt kérdés

És egy-két kiegészítő információ: Nem egy exhibicionista, önjelölt megasztár vagyok, és nyugi távol áll tőlem minden effajta késztetés.:)Nem igazán vagyok kibékülve a hangommal,( sajnos mégis szeretek énekelni...) tudom, hogy sokszor és sok helyen hamis és sorolhatnám még a hátrányait. Épp ezért kíváncsi lennék, hogy ti ismeretlenül hány perc után kaptok idegbajt tőle.:) Előre is köszi. Ja, a minőségért bocsi, csak így volt kivitelezhető.

http://www.youtube.com/watch?v=4Mhs3NnaDZg&feature=youtu.be


2012. febr. 25. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2012. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem rossz, bár lehetne még fejleszteni rajta. Nem értem miért nem vagy kibékülve a hangoddal, szerintem jó
2012. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Képzetlen, de érdemes vele foglalkoznod.Alapból jó hangod van, csak néhol eléggé orrból énekelsz. Ez a "fekás" vibrato meg kifejezetten tetszik.Hány éves vagy?
2012. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Elkeserítőbb véleményekre voltam felkészülve.:)

Igazából pont azért nem vagyok kibékülve vele, mert tudom, hogy képzetlen és sok fejleszteni való van rajta. Viszont kb. amióta beszélni tudok, azóta imádok énekelni, de önbizalom hiányában sosem mertem komolyabban foglalkozni az ének tanulással. Mostanában gondolkozom ezen a témán, és úgy gondoltam az itt elhangzó vélemények talán eldönthetik, hogy merjek-e belevágni. Köszi az őszinteséget. Egyébként 23 éves vagyok.

2012. febr. 26. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!