Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok, válaszolnátok erre...

Gitárosok, válaszolnátok erre a kérdésre?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, van egy squier bulletem, de én első perctől kezdve balkézzel nyomom, jobbkezes gitáron és NEM CSERÉLTEM FEL A HÚROKAT, minden maradt ugyanúgy, eddig olyan 10 szám megy, főleg Nirvana. Szóval az lenne a kérdésem, hogy az nem baj, hogy így gitározok? Fognak menni így a nehezebb számok is? Van még egyáltalán rajtam kívül valaki, aki így gitározik? TAB-ról tanulok. Előre is köszi!
2010. okt. 15. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
én mindenképp felcserélném a húrokat. Lehet hogy így is tudsz majd eljutni jó szintekre, de lehet hogy pl fél év gyakorlás után jutsz el egy olyan dologhoz, amit így nem tudsz megcsinálni, és kezdheted elölről.
2010. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát csodálom, hogy erre a szintre is eljutottál igy. Lehet, hogy tovább is tudnád vinni, de egy idő múlva biztosan akadályt fog jelenteni, mivel mindenki úgy gitározik, hogy felül van a legvastagabb húr, ergo nem tudsz mástól, leirásokból, youtuberól tanulni. Na meg ha akkordokat próbálsz igy játszani, szerintem fura hangja lesz.
2010. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat jelent ez nekem, mert nem tudtam már, hogy folytassam-e így. Akkor azt mondjátok cseréljem fel a húrokat? Akkor ugyanolyan lesz, mintha egy normál balkezesen játszanák? Mert jobbal nekem elképzelhetetlen, egyszerűen nem esik kezemre.
2010. okt. 16. 23:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Na felcserélném én a húrokat, de közben most az jutott eszembe, hogy hogy fog bemenni a nyeregbe? pl. a vastag a vékony helyére? nem hiszem, hogy befér!?
2010. okt. 17. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
a nyaknál? Hát, ha csak annyi a gond, kb ezer ftért tudsz venni balkezes nyerget
2010. okt. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vagy megfordítom a nyerget, ha lehetséges!?
2010. okt. 19. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!