Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zeneket hallgatnak az...

Milyen zeneket hallgatnak az emosok?

Figyelt kérdés

kirobalnam az emos eletet. szar az eletem. eleg ronda is vagyok, a kockasagon kivul semmihez nem ertek, a tobbiek leneznek. mar tobbszor gondolkoztam hogy ongyilkos leszek, tudom hogy a halalbol meg senki sem tert vissza de ennel csak jobb lehet, Szoval kiprobalnam es erdekel milyen zenet szeretnek, miskolci vagyok nem ismerek egy emost sem akitol megkerdezhetnem...


15/f



2012. febr. 23. 11:17
1 2
 11/17 anonim válasza:

Én scene emo vok és Oliver Sykest hallgatok a legtöbbet, de még rengeteg mást...

Sztem egy kicsit nagyképű vagy (bocsi) ami az IQ-dat illeti.. Sztem te nem igazán tudod mi az emo lényege és hogy öngyilkos lennél nem hiszem mert aki dicsekszik dolgokkal STB.. az nem... Nem lehet mindenki emos és sztem te csak kétségbe vagy esve a szemetek miatt.

Ahhoz hogy eszt átéld nem kell emosnak lenned mert az emo többről szól... Te csak tanulj és amikor gazdag leszel majd a szemeteknek a pofájukba röhöghetsz hogy mire vitted!! XD :D

2012. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

szia, szerintem a legjobb emo zenekarok:

Magyar:-Anti Fitness Club

Külföldi:- My chemical romance

- Paramore

- Black Veil Brides (bár az nem teljesen emo)

- Escape the fate

- Bullet for my valentine

2012. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Már bocsi de am elég gáz dolgot írtál :D te így csak pózer lehetsz .. Az h megkeresed meg megkérded az gáz.. rajtad ál milyen zenét szeretsz... meg h te emo akarsz lenni az pff..-.-" azt érezni kell..meg nincs olyan h emos csak h emo -.-" Ezt illene tudni..Meg nem mások segítségével,hanem magadtól kéne rájönnöd az egészre -.-" pózer..:S szerintem azt se tudod mi a pózer -.-" a google-ben kereshetsz pár nyomi oldalt ami pózerségre tanítja a te félédet..

am 1 ire emo vagyok -.-" 16/L

2012. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

-Get Scared

-Anti Fitness Club

-Blessthefall

-Asking Alexandria

-Bring Me The Horizon

-Falling In Reverse

-Attack Attack

-Modern Day Escape

-Escape The Fate

-Motionless In White

-Her Bright Skies

-Black Veil Brides

-Bullet For My Valentine

-Blacklisted Me

-Eyes Set To Kill

nem mind emo,de én pl ezeket hallgatom :)

2012. aug. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) mostmár értek hozzá :))
2012. aug. 22. 16:39
 16/17 TörpeSzörnyeteg válasza:

mihez értesz te?

tudod mi az emo? hogy mi miatt leszel emos?

szar életed van? nézzük csak.. tudsz íni olvasni "okos" vagy szal van sulid... van neted tehát pénz is van.. van hol laknod tehát van lakhelyed... a csöveseknek nincs mégse emok..

kockuláson kívül nem értesz semmihez? leírtad h tudsz rajzolni szeretsz fotozni stb... tehát értesz máshoz is... cikiznek mert "okos" vagy? neked van jövőd nekik nincs.. jobb ruhákat hordasz jobb frizut csinsz és becsapódsz a menőkhöz... okos is lehet menő..

emora visszatérve.. nem tudsz róluk semmit..

3szabályuk van:

no pia no drog no cigi


az emok szinte csak feketébe járnak és pc-jük van..

amiket én szeretek zenèket:

Fall out boy

Children of distance

mr bussta

tokio hotel

Eisblume


Hard emo 16/L

2013. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 emoka julcsi ***** válasza:
Egy pár commentelőnek félig-meddig igazuk is volt. De pl egy ire emo lány irt, nem kell szerintem összekapni. Egy kultúrán belül is sok szubkultúra van. Engem is egy pózernek fogtok mondani. Ami lehet h igaz is. De nem nagyon zavartatom magam mert jobb h még ha nem is teljesen. Tartozhatok valahová. Azt mondhatom hogy igen én ide tartózom. Én mindenkit elfogadok. De van nekem is olyan ami azonnal elpattintja nálam a rúgot. Nem tok magyartot ragzani. Szóval emok príviben és természetesen minden kultúrált lény is szívesen várrom.
2014. ápr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!