Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zeneket hallgatnak az...

Milyen zeneket hallgatnak az emosok?

Figyelt kérdés

kirobalnam az emos eletet. szar az eletem. eleg ronda is vagyok, a kockasagon kivul semmihez nem ertek, a tobbiek leneznek. mar tobbszor gondolkoztam hogy ongyilkos leszek, tudom hogy a halalbol meg senki sem tert vissza de ennel csak jobb lehet, Szoval kiprobalnam es erdekel milyen zenet szeretnek, miskolci vagyok nem ismerek egy emost sem akitol megkerdezhetnem...


15/f



2012. febr. 23. 11:17
1 2
 1/17 Tomcsiii válasza:
36%
Tokaji panziót.... -.-"
2012. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tokio hotel?, he azok nem emok csak siman b*Zik...
2012. febr. 23. 13:25
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
"a kockaságon kívül semmihez nem értek" "ronda is vagyok". "szar az életem". Megpróbáltál már ezen változtatni? Próbálj meg sportolni, zenélni, akkor máris érteni fogsz valamihez vagy legalábbis a kockaságon kívül mással is elkezdesz foglalkozni. Ronda vagy. Ki szerint? Valakinek lehet te vagy a legszebb. Szar az életem. Ez relatív. Lehet hogy neked szar, más pedig ilyen életről álmodik. Amúgy meg ha emós leszel akkor azt hiszed nem fognak lenézni? Dehogynem! Sőt, örülj neki ha nem vernek meg. Kicsit kapj észhez és változtass a dolgokon! Emós zenekarokat meg nem tudok mert nem hallgatok szar zenét! A többi emberrel meg ne foglalkozz mert annál jobban piszkálnak, minél jobban látják rajtad hogy neked ez fáj. Ha meg nem segít semmi keress fel egy szakorvost.
2012. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok hulye, sot eleg okos. 132iQ m van. zongarazashoz ertek, fotozni is szeretek. rajzolni is masok szerint tudok. de az emo lenyege nem is ez, hanem hogy mit erzek. zene fuggo nagyon, ezert is kerdeztem meg. utanna neztem az emosknak es rajottem hogy az egyik fajtaja, (poss emo, asszem) nagyon illik ram. es a feketet is a kedvenc szinem, meg meg keresem a stylusom es nekem az emo, mint stylus is nagyon tetszik mert nagyon egyedi. es nalunk eleg ritka. de a lenyeg, eloadokat szeretnek esetleg par linket, koszonom
2012. febr. 23. 21:02
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

132?? nekem 101 az ikúm. xdd


am emovagyok.

én imádom a scream-et. *__* egyik legjobb stílus.

2012. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
x) amig itt baromsagokat irtatok(utolso te nem) kerestem parat, : afi, my chemical romance. de azert kosz a semmit
2012. febr. 25. 06:14
 7/17 anonim ***** válasza:

"Tokio hotel?, he azok nem emok csak siman b*Zik..."


Te is az lehetsz, az alapján, ahogy írsz. Szóval összeillenétek. Egyébként sajnálom, de már nem menő emosnak lenni, kénytelen leszel választani valami újabb tucatstílust, ha azt akarod, hogy figyeljenek rád az emberek.

2012. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ha szerinted az emo egy divat, akkor semmit nem tudsz. ha valaki divat miatt lett emo, az csak pozer, ilyen a tokio hotel. emo egy elet erzes. de ezt mondhatom. ugy se erted. (//_-)
2012. febr. 26. 09:59
 9/17 anonim válasza:

úristenxdd emo -t nem kipróbálni kell.. most vagy emo vagy.. vagy nem.. egyébként.. én emo nak vallom magam.. és ilyen zenéket szeretek :


Tokio Hotel ( alakulásuk óta kedvenc zenekarom ..táskától kezdve mindenvan.. még párna is.. )


afc.-t is birom.:D de azt nem annyira mint th.:D


azonkívül screamo. :D


pl : http://www.youtube.com/watch?v=QScDSAoXlNs&list=FLZ-_ClAs72k..



http://www.youtube.com/watch?v=312Sb-2PovA&feature=BFa&list=..



remélem segítettem (:

2012. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

előző vagyok és ettől a kommentedtől falnak mentem : A kérdező kommentje:


ha szerinted az emo egy divat, akkor semmit nem tudsz. ha valaki divat miatt lett emo, az csak pozer, ilyen a tokio hotel. emo egy elet erzes. de ezt mondhatom. ugy se erted. (//_-)



bocsáss meg itt te vagy aki pózerkedik (: te most itt nagy emonak vallod magad.. KÖZBE MÉG AHOZ IS SEGÍTSÉG KELL HOGY MILYEN ZENÉT HALLGATNAK...biztos nem tck meg ilyen szarokat de igen te emo vagy (: szerintem egésznek lényegét se tudod..

2012. márc. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!