Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hány év a felső határa annak,...

Hány év a felső határa annak, hogy eredményesen gitározhassak saját magam szórakoztatására?

Figyelt kérdés
Úgy halottam, az ízületek 30-40 körül már nem bírnak úgy mozogni, ahogy az akkord lefogáshoz kellene, ha előtte nem tanulta meg az ember.
2012. febr. 10. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Én 35 vagyok és simán megy.
2012. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De 35 évesen kezdted el tanulni? Ez a kérdés. Állítólag ott már nem biztos, hogy le tudod fogni az akkordokat. Fiatalon még ujjgyakorlatokkal kitanulható.
2012. febr. 10. 22:29
 3/11 anonim ***** válasza:
elárulom, hogy az akkordok lefogása nem igényel több munkát, mint pl egy számítógépen gépelni.. és azt is megtanulja sok öregember is :D Ha gitárművésznek készülnél mondjuk 40évesen, lehet lassan haladnál, de saját magad szórakoztatására, dalok kíséretéhez, könnyűzenéhez nem hiszem hogy túl öreg lehetne bárki is
2012. febr. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sosem késő, ahova járok gitársuliba 40 fölöttiek is vannak, akik mostanában kezdték, és nagyon jól nyomják!
2012. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na de hogyha egészen egyszerűen nem tudom lefogni? Csak a másik kezemmel oda erőszakolom az ujjam:)
2012. febr. 11. 20:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:)
2012. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Választ várok, nem kérdést:)
2012. febr. 12. 15:34
 8/11 anonim ***** válasza:

..

de nekem eddig úgy jött le, hogy félsz hogy túl idős vagy, és ezért nem mersz belevágni, azért kérdeztem

de gondolom te úgy képzeled el, hogy van egy kor, egy teljesen pontosan meghatározott év, pl hogy aki átlépi a 37en, annak soha többé esélye sem lesz gitározni.

nem így van, akkor ennyit elárulok

viszont aki hülye, az is marad

2012. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Oké, tessék:

Öreg vagy már hozzá, ne is próbálkozz vele, add el a gitárt minél előbb, már nem neked való.

Csá.

2012. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem sosem késő, eleinte nekem is nehezen ment az akkordok lefogása, de 2-3 hónap után egész jól ment, bár én basszeros vagyok, csak hobbiból akkordozok akusztikuson. Ha 30-40 éves vagy, akkor is kezdd el nyugodtan, csak ajánlani tudom, és ne félj! :)

15/L

2012. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!