Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik féle a jobb?

Melyik féle a jobb?

Figyelt kérdés
Akusztikus gitárra szeretnék venni hangszedőt hogy kihangosíthassam. Kb 4500 Ft szeretnék rááldozni. Csak azt nem tudom hogy jobb e az a megoldás hogy nem hangszedőt veszek hanem egy kis felcsiptethetős mikrofon? 4500ft ért érdemes inkàbb mikrofont vennem? A mikrofonba sokkal élesebben beleszűrődnek a zajok? Melyiket lenne érdemes megvennem? Tudnàtok márkát yrni? Köszi
2012. febr. 8. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
4500 ft-ért az égegyadta világon mindegy mit veszel bele.
2012. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fémhúros vagy nylonhúros gitár?
2012. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A felcsiptethetős OK, de sztem nem mikrofont, hanem rezonancián alapuló hangszedőt kellene venned, bár szerintem ha használhatót akarsz, akkor ennyiből biztosan nem úszod meg.
2012. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nos nem akarok hangszedőt mert egy minőségi tényleg drága. Már döntöttem szerintem egy kondenzátoros mikrofont vennék de nem tudom hogy hol van mikroportos kivitelben felcsiptathető formában. egyébként fémhúros gitár . inkább gerjedjen be néha néha mint egy gyenge hangszedővel torz hangja legyen. tudnátok linkelni néhányat? 5000 ft t szánok rá
2012. febr. 11. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!