Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki szerint jobb még a '89-es,...

Ki szerint jobb még a '89-es, Burton-féle Batman film, mint ezek az új feldolgozások?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy a Batman Begins, vagy a TDK nem tetszett, vagy rossz filmek volnának, dehogy, a maga nevében mindkettő remek film, de ezek valahogy számomra túlságosan "reálisan" mutatják be a történetet, a mi mindennapjainkba helyezik azt, és így ennek megfelelően hiányzik belőlük az a darkos, gótikus hangulat, ill. a néha erős túlzásokba eső történések, amik a régi filmben mind megvoltak, és amik nyilván az eredeti képregényeknek is sajátjai. Mert Batman cucca igenis inkább cool-os kinézetű, mintsem praktikus, a kocsija egy denevért mintázó batmobil, nem egy átalakított terepjáró-izé, a főhadiszállása egy denevérektől nyüzsgő titkos barlang, nem egy kivilágított földalatti bunker, ráadásul ő az igazi főszereplője a filmnek/képregénynek, nem pedig az ellenfelei...
2010. júl. 28. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
igazad van:D
2010. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

TDK nekem sem tetszett,pont amiatt,hogy szinte nem is róla szólt.

A realizmus viszont jó,és a bunyók is-KFM stílus,az egyik leghatékonyabb utcai bunyó-szerintem annak köszönhető,hogy ő a leghíresebb képregényhős,akinek nincs természetfeletti képessége,és ez egy új megközelítés.

A TDK-ot viszont már 4x megnéztem és Joker alakítását leszámítva nem látom be,mi volt ebben Oszkár jelölt alkotás.Kétarc megőrülése teljesen érthetetlen,Eric Robert-szet meg kidobják az ablakon,a következő jelenetben meg vígan mosolyog.

Az Begins viszont nagyon ott van.

A régit is bírom,de mikor új film volt,már akkor megmosolyogtam,hogy batman szerepére a kb 60 kilós Keatont szerződtették.

2010. júl. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se jöttek be az új Batman-filmek. Bruce Wayne karakteréhez még valamennyire passzol Bale, de a tüdőrákos hangú, pszichothriller-denevérember a 3 sávot elfoglaló "tankjával" nem tetszik. Hiányoltam Gotham City fanatasy-s, ködös, kicsit gótikus/sötét alvilági stílusát is, meg a totál agybeteg, de VICCES ellenfeleket.
2010. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerinted
2010. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na, örülök, hogy vannak mások is, mert a környezetemben mindenkinek orgazmusa van, ha csak kimondom, hogy TDK, már nem kicsit unom a dolgot... :)
2010. júl. 29. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Burton féle tetszett a legjobban,akkora hangulata van az egész filmnek,és az a Danny Elfman zene..Úhhh a hideg kiráz:D egyszerűen Fantasztikus:D

Hülye volt a Warner,hogy nem ragaszkodott minden áron Burtonhoz,és Schumacherre bízta a Batmant...

2010. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kedvenc filmem a Batman Returns. A 89-es csak 2. nálam :D
2012. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!