Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Szerintetek hülyesé...

Gitárosok! Szerintetek hülyeség volt így tanulni?

Figyelt kérdés

Világéletemben basszusgitározni szerettem volna, de mivel semmit nem konyítottam a gitározáshoz (meg úgy kb. semmi más hangszerhez sem), némi rábeszélés után inkább 6 húrosba ruháztam be. Az "alapokat" nagyjából már megtanultam (akkordozás, alap skálák, kvintek), de még mindig inkább a basszus vonz. :) Be is ruházok majd egyre... Szerintetek érdemes lett volna egyből basszussal kezdeni, vagy jobb volt így ? (élvezni élveztem, szóval nem volt olyan érzés, hogy kényszerből csinálom csak..)

Megjegyezném, hogy nincsenek nagy álmaim, csak saját szórakoztatásomra csinálom/nám. :)


2012. jan. 28. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lett volna basszussal kezdeni, mert ha pl akarsz majd slappelni, azt ugye basszusgitáron tanulhatod majd meg..:D De az akkordok nagyonjók ha tudod, mert basszuson pl felbontásban ha játszod, az jó, kvinthang is jó ha megvan, skálák is hasznosak basszushoz, tehát elméletből már lesz egy alapod basszushoz, és gondolom az ujjaid is ráállnak már a dolgokra, de meg kell még azért szoknod a basszust :D illetve ha slappelni akarsz ugye, az még kb 0ról fog menni :D
2012. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmiről nem maradtál le... aki gitározni tud az basszusozni is... és nem hinném hogy úgy is egyből szleppeléssel fog kezdeni.. -.-
2012. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem "szleppeléssel" kezd senki, de a kérdésből nem derül ki, hogy mióta tanult másféle gitáron, így légy szíves ne oktass ki engem, mert nem adtam hülye választ.
2012. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!