Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mien gitár multiefektet...

Mien gitár multiefektet ajénlotok?

Figyelt kérdés
max 30ezer forint
2012. jan. 18. 20:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Lehetőleg semmilyet.

Ebben az árkategóriában mind meglehetősen borzasztó.

Mire, mihez kell?

2012. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Shai-Hulud ***** válasza:

Oat, ameikben sok LY van, hogy jusson azokba a szavakba is, ameekből elspóroljuk.


Pedro

2012. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Digitech Rp80! nekem is ilyen van és megbízható jószág! (és azért nem ma kezdtem a gitározást.. :D )

[link]

2012. jan. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

ahhoz képest hogy nem ma kezdted, simán belinkeltél neki egy basszusmultieffektet

tényleg szar hangja lesz, bár nekem is kellene most egy hasonló, mert a delay meg a chorus effektek lehetnek jók viszonylag egy olcsóban is, de egy normális torzítást nem fogsz kapni ezekből

2012. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

A chorus és a delay is szar bennük.

Eleve elszarják teljesen a hangot a rossz minőségű AD-DA átalakítókkal, megölik a dinamikát, helyette kapsz egy rakás zajt.

Ha csak kórus meg delay kell érdemes kispedálokat venni.

Torzítóból meg eleve mindenféle tök fölösleges.

2012. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
bocsánat tényleg basszus basszus xD késő volt már nem figyeltem bocs... :D de am a gitárverziója jó...
2012. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

"de am a gitárverziója jó..."

De nem jó, ez az RP széria konkrétan kifejezetten borzasztó.

Tulajdonképpen annál már csak a Zoom 505 rosszabb...

2012. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
ez hülyeség hogy az rp sz@r.. játszottál már vele egyáltalán? ha egy kicsit is értesz hozzá és tudsz effektet keverni akkor ki lehet csalni belőle szép hangot is... persze sose lesz igazi de gondolom neked még a Boss Gt10 is szar..
2012. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Igen játszottam vele, ezért merem leírni, hogy szar.

Ha nem ismerném nem írnék ilyet.

A Boss GT-10 effektezni már elég jó, erősítőszimulációk terén az is borzalmas.

Amik jók: TC multik effektezésre, Line6 M13 hatalmas királyság, Axe FX habár az már erősen más árkategória.

Ezek alatt szinte bármi igazából csak elvesz a hangból, ahelyett, hogy hozzátenne.

2012. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
árkategória függő. Persze hogy egy Line6 m13 jó, de mennyiért? Profi zenésztől el is várja az ember, hogy jó cucca, jó hangzása legyen, de amíg nincs rá pénze, esetleg szüksége, addig ne is használjon semmit? Már én sem használok multit, meg torzítópedált sem, de annak idején, én is elvoltam egy olcsó multival, aztán egy drága multival, és örültem neki, tanultam vele sokat. Úgy imádom amikor valaki idejön, és megmondja, hogy pl ha nincs fej-ládád akkor szar vagy, ha nincs nagyondrága gitárod, megintcsak szar vagy, és itt, akinek 100ezer ft alatti multija van, az mind szar. A kérdező azt kérdezte, hogy 30ezerig mit kaphatna, ha most neki erre van szüksége, és pénze, akkor miért ne? semminél még mindig jobb, főleg gyakorlásra
2012. jan. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!