Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy éve gitározok, szerintetek...

Egy éve gitározok, szerintetek jól haladok?

Figyelt kérdés

Egy éve gitározok és nem tudom h jól e haladok,ezért kérek egy kis külő véleményt.Nincs profi gitártanárom csak az unokatesóm egyik haverja tanitgat hetente egyszer.

Namost letudok játszani egy ijet:


http://www.youtube.com/watch?v=_H2Ite3W8JE


szerintetek jól haldok?


2012. jan. 14. 21:21
 1/7 anonim válasza:
Hát ez ragyogó! A kisfiam felsírt tőle.
2012. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:D

nem az volt a célom hogy valakit megijeszek ugyh sajnálom.Amugy nekem se ez a zenei stilusom én inkább a heavy metal felé húzok de mindent ki kell próbálni vagy nem?

Amugy mi a véleményed a zenei részröl nem az énekröl(hörgésröl,üvöltésröl) hanem a gitár részröl?

2012. jan. 14. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is letiudok játszani bármit, cska lehet olyan tragiois lesz mint a fos.

Úgyhogy az hogy te szerinted mit tudsz lejátszani, az k*rávra semmit nem száímt.

1 gitáros egyetlen hangból megmondja, hogy jól játszol-e, mert kb abból hallatszik, ennyi.

2012. jan. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem az számít, hogy mit tudsz lejátszani, hanem hogy hogyan :D mondjuk ez a zene annyira nem összetett, de ezt is lehet szarul is, meg jól is
2012. jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem egy bonyolult szám, de jól haladsz persze. Bár szívesebben hallgattam volna meg a te verziódat! És soha ne add fel :)
2012. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Énmég annyival egészíteném ki, hogy az ízlésed mindenképp rendben van:D jó szám, tetszik nagyon:)
2012. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tapasztalataim szerint 1 éve gitározó embernek fingja sincs hogy jól tud-e eljátszani egy számot.. nekem is volt olyan még csipás koromban hogy azt hittem hogy mennyire jól tudom ezt a számot és most vissza nézve csak csóválom a fejem hogy ezt meg hogy.. :D nem a számot kellet volna belinkelni hanem ahogy te gitározod abból talán meg tudnám mondani hogy hogy haladsz.. :D
2012. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!