Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetnék ismert zenei...

Hogyan lehetnék ismert zenei producer?

Figyelt kérdés
Szoktam zenéket írni, ami jól megy az a rapp és a dubstep, illetve a 2 kombinációja. De szeretném ha az emberek ismernék a számaimat, és nem csak haveroknak mutogatnám őket:S Szoktam mixelni is, az is elég jól megy, nem profin, de nem okoz nagy gondot 2 szám összemixelése. Felszerelés nagyjából megvan. Erős gép, midibillentyű, Dj kontroller, pár mikrofon, külső hangkártya.
2012. jan. 14. 01:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát azért nem ártana tényleg némi háttértudás, zeneelmélet mindenképpen. Ez nem arról szól, hogy "legyen egy papírod", sokkal inkább arról, hogy néhány számot nem nehéz jól megírni, találsz pár szimpatikus akkordot és kész. De hosszútávon kell, hogy meg tudj újulni, hogy tovább tudj lépni. A négyakkordos zenekarok kora lassan lejár, ha meghallgatsz néhány Lady Gaga vagy Prodigy számot például, igen széles palettáról harmonizálják és hangszerelik őket. Ehhez kell a hozzáértés, enélkül szinte esélytelen vagy.

Üdv, egy zenész

2012. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Amikor gitározni tanultam, természetesen a zeneelmélettel kezdtem:) és nem játszok négyakkordos számokat, mert azt mindenki tud(kivéve tábortűznél közös éneklés során:D, mert úgy poén:D)
2012. jan. 14. 15:57
 13/14 anonim ***** válasza:

bocsi, én eddig félreértettem

zenei előadó akarsz lenni? lehet hogy ugyanazt jelenti a kettő, de én zenei producerként mást képzeltem el :D szóval mi akarsz lenni pontosan?

2012. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát, van jó pár szám amit megírtam. És szeretném ha az emberek ismernék ezeket, ha bulikon a Dj-k az én számaimat játszanák vagy ha én játszanám őket, az még jobb lenne. A kérdés pedig, hogy kihez forduljak? Hol mutassam be a zenéimet? Ha csak felrakom youtube-ra nem hiszem, hogy "felfedeznének".
2012. jan. 14. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!