Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetnék ismert zenei...

Hogyan lehetnék ismert zenei producer?

Figyelt kérdés
Szoktam zenéket írni, ami jól megy az a rapp és a dubstep, illetve a 2 kombinációja. De szeretném ha az emberek ismernék a számaimat, és nem csak haveroknak mutogatnám őket:S Szoktam mixelni is, az is elég jól megy, nem profin, de nem okoz nagy gondot 2 szám összemixelése. Felszerelés nagyjából megvan. Erős gép, midibillentyű, Dj kontroller, pár mikrofon, külső hangkártya.
2012. jan. 14. 01:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Esetleg keress kiadót.
2012. jan. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbálj megy kiadót keresni.

Ha 1-2 rap számot kiadtok majd szólj ! :D

2012. jan. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mondjuk nem árt valamilyen zenei végzettség, az hogy összeraksz néhány rapp számot, szart sem ér :D
2012. jan. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát Évek óta foglalkozok zenével... 3 éve játszok gitáron, Régen Basszeroztam és doboltam is, De sajnos elkellet adnom. Zongorázni pedig másfél éve tanulok... Szerintem ez elég végzettség hozzá... De hogy állítsak oda egy kiadóhoz?:D Csak úgy mennyek oda és mutassam meg a számaimat? vagy mi?xD
2012. jan. 14. 11:41
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyébként Fl stúdiót használok másfél két éve, tehát minden hangszert én írok meg.
2012. jan. 14. 11:42
 6/14 anonim ***** válasza:
nagyon dicséretes ha játszol hangszeren, még azt is megkockáztatom, hogy ügyes vagy, de ez végzettségként semmi :D vannak zenei iskolák, ahol vagy megtanulsz jól játszani hangszeren, vagy tanulhatsz pl olyat, hogy zeneismeret, jazz, ilyesmi, ezeket nevezném én végzettségnek. Ne add fel, lehet hogyígy is el tudsz érni nagy dolgokat, de
2012. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*de ha én zenei producert keresnék, biztosan olyan embert keresnék, akinek komolyabb végzettsége van.
2012. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok(nem is tudok) kiadni egy csomó pénzt, hogy legyen róla egy papírom...Eleve a rapphez semmi szükség nincs rá. De azét köszi a tippet:) Ha vki tud még vmi konkrét tanácsot írjon légyszíves :)
2012. jan. 14. 12:14
 9/14 A kérdező kommentje:
Jogos:D
2012. jan. 14. 12:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Az a baj ezekkel a szakmákkal, hogy kicsi a piac, és pár ember kezében van a teljes szakma. Mi anno próbálkoztunk egy csomó mindennel: haknizás, lemez ide-oda, végigjártuk az összes kiadót. Semmi. Többre mész, ha megcsinálsz pár jó zenét, és neten terjeszted. Hátha megtetszik valakinek. Manapság máshogy nem megy...
2012. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!