Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitártest átfestés?

Elektromos gitártest átfestés?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy végre tudok venni egy basszusgitárt. Csakhogy a színe (sunburst) nagyon nem tetszik.. Egy ismerősömtől veszem, nagyon olcsón, hülyeség lenne kihagyni..

Van értelme nekem belevágni az átfestésbe? Gondolok itt festékszóróra, meg iulyesmik.

Épp ma láttam egy autós műsorban, ahogy így festettek át kisebb felületeket.

Vajon jól sikerülne?

ŰElőre is kössz! :)


2012. jan. 10. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy ilyen olcsó hangszert hülyeség lenne átfesteni.

Egy igényes festés többe kerülne, egy igénytelentől meg csak még ocsmányabb lenne.

2012. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ha lecsiszolod a festéket utána meg csak lakkozod a natúr fát, ha nem ocsmány, de csak akkor ha csináltál már ilyesmit...
2012. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy szakember megcsinálna max 5-6k -ért!
2012. jan. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én egyszer befújtam egy basszusgitárt feketére, mert le volt a szélein pattogva a festék róla. Azt nem tudom milyen festéket vettem, vagy neolux, vagy akril, autós boltban, de basszus utána állandóan ragadt és még a ruhámat is megfogta, és matt fekete lett, de kopott le róla folyamatosan később és végül rondább lett, mint előtte volt. Mondjuk annak a gitárnak tökmindegy volt, úgyse volt jó. Aztán eladtam 10 ezerért. Egy másik igénytelen srác megvette :)
2012. jan. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szabad lenne megkérdeznem, hogy mennyiért vetted meg végül a gitárt? :) No és milyen típusú? :) Véleményed? :)
2012. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül rájöttem, hogy nekem nem kell az a gitár (17 lett volna, soundstation), hjanem inkább gyűjtögettem még, és vettem egy aktív Ibanez GSR200-ast 42 ezerért. Teljesen elégedett vagyok vele, imádom :)
2012. júl. 8. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!