Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ajánlani nekem...

Tudnátok ajánlani nekem teljesen kezdő gitár dalokat?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy gitárt. Másnap már eljátszottam a boci boci tarkát egy videó segítségével. Harmadnap már a tavaszi szelet. Még ezeket is gyakorlom, de szeretnék még ehhez hasonló dalokat eljátszani. Teljesen kezdő vagy akkor fogtam szinte először gitárt a kezembe.


Köszi előre is a segítséget :):)


2012. jan. 7. 11:27
 1/5 WorfHadnagy ***** válasza:

Az utcán

Micimackó

Nyolc óra munka

A börtön ablakába

Egyszerű dal

2012. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Nem is rossz ötletek :D

2012. jan. 7. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Aki a Micimackót kezdő gitárosoknak ajánlja, jó ember nem lehet :)

Hallhasd csak meg az eredetit, igen brutális akkordok és bontás az egy kezdő számára.

Ha akkordozni akarsz, akkor kb a Republic összes híres számát tudom ajánlani, mínusz a Szeretni valakit valamiért intrója, mert azt is elég elvetemült :)

2012. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi (:

Egyébként megpróbálkoztam az Illés dallal és sikerült az egyik része, csak még lassú vagyok. :D

2012. jan. 7. 13:59
 5/5 WorfHadnagy ***** válasza:
Nekem olyan kotta van a Miciről, amiben a C és a G a legdurvább akkordok. Nekem a C néha széttossza a kezem, de a G-t szerintem könnyű lefogni- Az Em-hoz és a D-hez sem kell profinak lenni...:-D
2012. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!