Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő bandába gitárhoz multief...

Kezdő bandába gitárhoz multieffekt lenne érdemesebb, vagy Overdrive/Distortion?

Figyelt kérdés

Kezdő bandánk alakulóban, és kellene hozzá effekt is. Mivel én a csapatban a ritmusgitáros lennék, ezért úgy gondolom, hogy nem nagyon kell majd mindenféle effekt, hanem torzítás inkább.

Felszerelésünk még elég kezdő ugye, egyértelműen, de én úgy gondolom, hogy inkább kiadok egy Boss OS2-re 20k-t, minthogy egy gagyi multira ugyanennyit, amelyet később eladnék, mert külön szeretném a cuccokat, mivel hosszútávon gondolom ezt a fajta zenélést. De persze mások véleménye is fontos :)


2011. dec. 9. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő fölösleges.

Az erősítőn nincs torzított csatorna?

Akármilyen pedált kötsz elé, az a gyári torznál biztos, hogy rosszabbul fog szólni.

2011. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szóval a legjobb gitárhang titka: Gitár->kábel->erősítő.
2011. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

miért adnál ki OS2re 20at? használtan 10esért megkapod

amúgy nem feltétlen jó a gyári torzítás, én egy Harley Benton nagyerősítőt használtam, a gyári overdrive nagyon szar volt, de kispedálokkal tök jó hangzásokat kitudtam hozni belőle

2011. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!