Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitárt szeretnék...

Elektromos gitárt szeretnék venni, milyet válasszak?

Figyelt kérdés
már nem most kezdtem de csak most jutottam el oda hogy elektromos gitárt vegyek gitárosok szerintetek epiphone special 2 gt vagy cort m200 nekem zuzásra és technikásabb heavy metalra kéne én analogtorzitos komboval és multiefektel használnám esteleg szinpadon is arra lennék kiváncsi hogy hosszu távra melyik érné meg jobban és hogy meik a legjobb választás mindketöröl jo dolgokat hallotam de nem udok dönteni ha lehet minél többen irjatok köszönöm a válaszokat
2011. dec. 29. 19:17
 1/6 anonim válasza:
nekem ilyen epiphone gitárom van.én deathmetalt játszok.ha ezt a gitárt veszed még az alap hangszedők is elég jók rajta, torzítással és valami jobbfajta marshall kombóval k***a jól szól.persze én fél év után lecseréltettem a pickupokat.szerintem mindenképp azt vedd meg :D.a tremolót pedig érdemes lefixáltatni, avagy megcsináltatni a gitárt floyd rose-osra.egyedül ez a tremoló a hátránya
2011. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok de én nem szeretném a pickupokat lecserélni én egy olyan gitárt akarok amin nem kell cserélgetni semmit ja és a tremolót amúgy se használnám de én modellezős komboval és multefektel használnám ami alapból nagyon jo hangot ad neki de én nem cserélném ki a pickupokat
2011. dec. 30. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


esetleg megnézheted ezt is.

2011. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jo szerintem ezt veszem ez edig a legjobb árba is meg a tulajdonságaiban is köszönöm a segitséget
2011. dec. 30. 20:02
 5/6 slash vs ashba ***** válasza:
vagy vehetnel egy squier stratocastelt, ne a legolcsobbat legalabb egy 80.000 ft, vagy vegyel egy epihone les paul juniort!!! ennel jobbat nem tok ajanlanni!
2012. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem már eldöntöttem hogy a cortot veszem és amugyis 80 ezret nem költök rá föleg nem sqier re meg epiphon juniort meg föleg nem de azért köszi de maradok a cortnál magasan veri az összeset
2012. jan. 4. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!