Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megéri egy Cruzer? Tudnék...

Megéri egy Cruzer? Tudnék venni egy Cruzer ST-120-as gitárt 30-ért újonnan erősítővel, tokkal, stb.

Figyelt kérdés
Ez lenne: [link] Szerintetek?
2011. dec. 3. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szar, meg ne vedd. használtan vegyél valami márkásabbat :D
2011. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Volt vele tapasztalatod? Egyébként igazából akusztikus gitárt akarok, csak ez elég jó árban van, újonnan. De az akusztikus kiszemeltem Fender CD 60.
2011. dec. 3. 19:57
 3/12 A kérdező kommentje:
[link] Erről a gitárról esetleg valakinek véleménye?
2011. dec. 3. 20:00
 4/12 anonim ***** válasza:

volt tapasztalatom, ugyanis a tescoban is árultak ilyen gitárt :D és tényleg nagy lószar. nemis fából van, hanem rétegelt lemez, semmi jó hang nem jön ki belőle :D

ha akusztikusat akarsz, a cd60 egy nagyon jó gitár:)

amit meg linkeltél, háát..:D ennyiért nem lehet sehol jó gitárt kapni, de az előzőnél ez sokkal értelmesebb, és használhatóbb

2011. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igazából akkor maradnék még akusztikusnál, mert szart én sem akarok tényleg venni. :D
2011. dec. 3. 20:13
 6/12 anonim ***** válasza:
De ha szólógitárt akarsz, azt is kaphatsz értelmesebbet, használtan a squiernek vannak ilyesmi árú gitárjai, azokon már lehet mit kezdeni :D
2011. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 BERTALAN11 válasza:
0%
nekem cruzer stratom van és tök jó ha újra húrozod meg jól behangolod már is jobban szól és st-80-as
2011. dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
aki még nem próbált minőségi gitárt, az persze hogy jónak hiszi.
2011. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 BERTALAN11 válasza:
jó és én már játszottam minőségi gitáron és kb ugyanolyan
2011. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
azt ne mondd már hogy egy ilyen rétegelt lemez gitárnak a 800ft-os gyári pickuppal van olyan hangja mint mondjuk egy Squier classic vibe-nak. volt szerencsém próbálni mindkettőt, és én rengeteg különbséget hallottam :D nem kötekedni akarok, ne vedd magadra, de ég és föld
2011. dec. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!