Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megéri egy Cruzer? Tudnék...

Megéri egy Cruzer? Tudnék venni egy Cruzer ST-120-as gitárt 30-ért újonnan erősítővel, tokkal, stb.

Figyelt kérdés
Ez lenne: [link] Szerintetek?
2011. dec. 3. 17:33
1 2
 11/12 anonim válasza:
Cruiser(mikor én kaptam még s-sel irták, nem z-vel) by Crafter st-80-asom van, és egyáltalán nem szar. Rendes kemény fából készült, nem rétegezett lemezből. Ide s tova 5 éve használom, és még mindig ugyan olyan szépen szól, mint régen. Tremolót lefixáltam, mert hangolódott. Amúgy profi zenészeket is kérdeztem róla, akiknek volt vele dolga, senki sem szólta le, mindenki dicsérte a Crafter céget is, ezt a szériát pedig az ő ellenőrzésük mellett készitették. A mai napig nem bánom, hogy akkor ezt kaptam meg.
2012. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azóta már egy Squier Bulett tulaja vagyok. :) Egy hete van meg körülbelül, erősítőm még nincs hozzá, de hifin is jó hangja van a pickupoknak. Várom hozzá az erősítőt. Sajnos ahonnan rendeltem, nem volt teljesen beállítva, így nem a legtisztább az oktávja, amit valószínűleg a nagy húrmagasság okoz, de egyébként rendben van teljesen.
2012. okt. 1. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!