Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kb. mennyibe kerülne egy...

Kb. mennyibe kerülne egy Gibson, vagy Ibanez elektromos gitár erősítővel és tokkal?

Figyelt kérdés

Esetleg más jobb minőségű elektromos gitár? jó erősítő?

ajánlatok? mennyi román lejbe keülne? és a netről való rendelés?


2011. aug. 24. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
400 lej körülbelül. link: [link]
2011. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző XDD
2011. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindig az a kérdés, hogy milyen zenét szeretnél játszani, ugyanis a gitárok nemcsak stílusukban és küllemükben, hanem hangjukban is különböznek. Ugyanígy az erősítőknél.

Ár/érték arányban rengetegen esküsznek a Cort gitárokra. A Gibson esetében a márkát kell megfizetned. Az Ibanez elektromos gitárjaira valahogy sosem volt ingerem kipróbálni. A klasszikusom viszont Ibanez. Szép a hangja, de eddig minden ami elromolhatott rajta az megtette (hangolókulcs csere, kontakt hibás potméter).

A jó erősítő is relatív. Kinek mire van szüksége. 600-800 Lej-ért akár otthoni gyakorló csöves erősítőt is, de akár digitális modellezős erősítőt is vehetsz.

Viszont tényleg tudni kellene, hogy milyen szinten állsz, és milyen zenét szeretnél játszani.

2011. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
próbáltam egy Epiphone-t, sajnos nem az enyém, elég jóóól ment. könnyen elboldogultam rajta. Guns n Roses szólókat szeretnék játszani, meg egyéb hasonló stílusú zenét, Led Zeppelint, Van Halent.
2011. aug. 24. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Dobj magában egy levelet és megnézzük a lehetőségeket.
2011. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mi? nem értem.
2011. szept. 2. 12:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondoltam dobsz egy levelet, hogy melyik gitárt próbáltad, megnéztem volna neked, hogy leszállítva mennyibe kerülne, stb...
2011. szept. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!