Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék vásárolni elektromos...

Szeretnék vásárolni elektromos gitárt erősítővel, nem gagyit. Kinéztem a következőt (lent)?

Figyelt kérdés

[link]


SX GG-1K modell.

Jól járok vele, vagy sok érte? sürgős lenne, köszönöm.


2011. jan. 20. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz gagyit, akkor gitárt erősítővel 100 alatt nem kapsz. És még az is csak az elfogadható szintet üti meg.

Ha kezdő vagy és nincsenek nagy igényeid, akkor jó ez is, mindegy melyiket veszed, talán kifoghatsz jót is. Válassz a stílusodnak megfelelőt.

2011. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nehogy az előzőre hallgass, ezek mind hihetetlenül minőségtelen hangszerek. Menj fel a hangszerdiszkont.hu-ra, onnan rendelj. 50 000-ért már jó kis gitárokat kapsz erősítővel együtt, de már 30-40-ért is


olcsón kapható minőségi márkák:

elsősorban: CORT!

továbbá: squier (bullet,affinity), epiphone


ha minden igaz találsz komplett szetteket is.

2011. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Cort tényleg jó, a Squier nagyon nem! 2 Squierem van, egy 2001-es, és egy 2004-es, de azok sem Bullet meg Affinity sorozatosak. Azok borzalmasak. Még a Deluxe-om sem túl jó, de legalább használható, és nem farostlemezből van, mint a Bullet. Plusz, a Squier óriásit romlott minőségileg, tavaly akartam basszusgitárt venni, márkahűségi alapon először Squiert néztem, el is vette a kedvem gyorsan. Végül Cort lett belőle.
2011. jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
cort és epiphone tényleg jók, bár nemhinném hogy ennyiért kapsz epiphone-t, de talán használtan már van! erősítőből pedig érdemes behringert venni, kezdőknek jó és viszonylag olcsó
2011. jan. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Valóban romlott a Squier minősége, de az utóbbi években már egész jó, én 2 hónapja vettem egy Affinityt, és semmi bajom nincs vele, gyönyörűen szól. Azért a Squiernél érdemes ellenőrizni, hogy hol gyártották...
2011. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, úgy döntöttem, hogy este megrendelem a következőt : [link] .



Nagyon jó véleményeket írtak róla, és a szállítás is díjtalan!:)

2011. jan. 21. 14:39
 7/7 anonim ***** válasza:
jó választás! bár ez is csak egy kezdő hangszer, de sokkal jobb mint az a gagyi kínai amit először linkeltél!
2011. jan. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!