Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A gitárt Ti mivel takarítjátok...

A gitárt Ti mivel takarítjátok? (ujjlenyomat elsősorban)

Figyelt kérdés

Bútorápolóval törlitek át például?

Pár ötletet szívesen vennék. :)


2011. nov. 30. 00:08
 1/4 anonim válasza:

Ha lakkozott gitártestről van szó:

Először is áttörlöm nedves ronggyal (persze jól ki kell csavarni).

Másodszor pedig letörlöm a rászáradt vízfoltokat száraz Svéd-törlőronggyal. A Wileda gyárt ilyet.


A pronto bútorápoló sem rossz. De a svéd-törlőrongyot melegen ajánlom.

2011. nov. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
használj desztilált vizet. Az nem hagy foltot. Amúgy jah jól kicsavart nedves rongy, majd száraz.
2011. nov. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vannak speciális gitártisztítók, én olyat használok.

gyártanak mindenfélét, húrtisztító, fogólaptisztító, stbstb, én csak sima fényezőt vettem, lakkozott felületre. Nem egy nagy pénz, 2ezer ft volt jópár éve, ilyen spray jellegű, azt ráfújom, és vagy valami ruhával, vagy ha nincs jobb, zsepivel letörlöm. Az ujjlenyomat úgyis meglátszódik rajta, de koncertek előtt mindig áttörlöm, szép fényes lesz tőle:) Nem egy nagy költség, mivel én kb 3éve vettem, 3gitárt takarítok vele, kb havonta 1x (amikor koncert van), és még kb fele meg van :D

2011. nov. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2011. nov. 30. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!