Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Új elektromos gitárt tervezek....

Új elektromos gitárt tervezek. Milyet válasszak?

Figyelt kérdés

Kezdő voltam és vettem egy sx alapkészletet... azóta bővült a készlet 2 pedállal és egy csipetnyi tudással is részemről viszont az a gondom hogy a gitár meg már úgyérzem hogy nem nagyon bírja a strapát mert én jazz blues és "vaddisznó"-metált játszok rajta és hát egy kicsit fars akármilyen új a húr az erősítő zúg nagyon és pergősebb számoknál pedig kényelmetlen egy kicsit.


Szóval most terbezek egy új gitárt am NEM DRÁGA mert én amit rá szánok az kb 150000 körülbelül... szóval milenne a legjobb választás?


2009. máj. 13. 10:54
 1/6 A kérdező kommentje:

most nézegettem hasonló kérdéseket és a cort-ot ajánlották


szerintetek megéri? hangzásban milyen jó? körülbelül mennyinél kezdődik a cortnál az igazi gitár

2009. máj. 13. 11:01
 2/6 Thurston ***** válasza:

[link]


Ezt ajánlanám neked. A SD hangszedőknek köszönhetően bármilyen stílusban tökéletesen használható. Az Ibanznél vagy a Jacksonnál kábé 220-nál kezdődnek az ilyen jól összerakott gitárok...

De ha ez nem tetszik, a Corttal gyakorlatilag lehetetlen mellényúlni. Ha még egy kicsit gyűjtessz hozzá, 170 körül már igazi felsőkategóriás, aktív EMG-s cuccokat kapsz tőlük.

[link]



O)))

2009. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

MI a küldönbség az aktív és a passzív hangszedők között??


és milyen fa az a mahagóni?


én igazából a cort x4-t vagy meiket néztem

[link]


és szerintem ez is jó... de ha nem lécci rjátok meg nyugodtan várom a tanácsokat :D

2009. máj. 13. 19:17
 4/6 Thurston ***** válasza:

Az aktív sokkal több jelet ad le, így gyakorlatilag elképzelhetetlen, hogy gerjedjen.


Az általad linkelt gitár is remek választás lenne. Mint mondtam, a Corttal nem nyúlhatsz mellé.

2009. máj. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én helyedbe megelégednék egy ilyennel


[link]


és inkább gyűjtenék egy normális fejládára...

2009. máj. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
IBANEZ ICEMAN!!!! (y)
2009. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!