Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet Korn-os hangzást...

Hogy lehet Korn-os hangzást elérni?

Figyelt kérdés
Hogy lehet Korn-os hangzást elérni basszusgitáron?
2011. nov. 23. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Ibanez K5

Mesa Boogie M-2000

Mesa Boogie 4x10

2011. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Másig gitárból nem lehet ilyen hangot kicsikarni?
2011. nov. 23. 18:42
 3/10 anonim ***** válasza:

De, biztosan.

Ugyanolyan fa, hasonló elektronikával.

2011. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
multieffekt :) De a héthúros gitár is fontos, bár sztem nem kötelező Ibaneznek lennie
2011. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"multieffekt :) De a héthúros gitár is fontos, bár sztem nem kötelező Ibaneznek lennie"

???

2011. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tudod mi az a multieffekt? Egy minőségivel BÁRMILYEN hangzást ki tudsz hozni a gitárodból :) Ez inkább az előző roppant értelmes kommentelőnek szól :)
2011. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és ha esetleg nem ment volna át, az Ibanez K5 egy héthúros gitár
2011. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"tudod mi az a multieffekt? Egy minőségivel BÁRMILYEN hangzást ki tudsz hozni a gitárodból :)"

És?

Egy minőségi multieffekt 300 ezer forinttól kezdődik, és pont nem erre való, persze lehet venni "haknimulatós gitárhang generátort", csak semmi értelme.

Metál zenében jó hangzáshoz egy jó hangszer és kitekert fejláda kell.

A K5 egyébként egy 5 húros basszusgitár, úgyhogy menjél már el máshova észt osztani légy oly kedves...

2011. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem az észt osztom :D én se tudhatok mindent, nem szeretem a Korn-t, csak tudom, h a sologitáros(ok) 7 húrossal nyomják. Lehet, h akkor az nem a K5. És azt úgy elmondom, hogy már 25 forintért is kapsz egész jó multieffektet, de mindegy. És jó lenne kicsit visszavenni, tudtommal nem sértettelek meg. Azt a "roppant okos kommentelő"-t (ha te voltál)nem sértésnek szántam :)
2011. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"És azt úgy elmondom, hogy már 25 forintért is kapsz egész jó multieffektet, de mindegy."

De pont az ilyen baromságokat miatt nem kéne írnod, mert csak ártasz vele, ahelyett, hogy segítenél.

A magyar amatőr zenekarok 90%-a azért szól tragikusan sz*rul koncerten, mert ilyen csudijóprofesszionális multieffekteket használnak.

2011. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!