Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én hiányolom ennyire a...

Csak én hiányolom ennyire a régi KoRn-t?

Figyelt kérdés

az új albumáról gondolom minden kedves korn kedvelő hallott, és tudja hogy ilyen dubstep-metal lett...nekem ez enyhén hányíngert okozott, valahogy nagyon megutáltam ezt a stílust, mert ez nem az eredeti, lélek borzongató, szív fagyasztó korn, csak ilyen divat zene..szerintem..és most én gyakorlatilag a korn hallgatom minden egyes perceben, nem tudok meglenni nélküle, de most ezt hogy hallom, hogy milyen albumuk lesz...nagyon rosszul esett...mindig is imádtam jonathan-nak a hangját, és ez így nagyon nem jön össze a zene az ő hangjával...korántsem..szerintem..mi a véleményetek, ti is így éreztek??

mert én átélem ami történt jonathannal,mármint lelkileg átérzem..és így ezzel az uj stílussal minden érzelem elvész ami eddig meg volt..gondolok itt nagy számaikra, pl_Kill you, blind, ball tounge, Daddy(a LEGszomorúbb dala) a kiss, somebody someone, make me bad, hollow life, és még sorolhatnám a legérzékibb számaikat...


2011. okt. 12. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A korn Már akkor meghalt amikor "head" kiszált a bandából... Azóta én sem halgatom őket...
2011. okt. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igen, akkor éreztem hogy változott valamit, de szerintem a remember who you are albumuk nagyon jó, kicsit másabb(nyilván Head kiszállása miatt), de szerintem az a legjobb albumok között vannak...
2011. okt. 13. 06:39
 3/5 anonim válasza:
Remélem szigetre a régi énjüket hozzák. ^^ 19/L
2012. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező én is már pont ezt a kérdést akartam feltenni de te sokkal-sokkal szebben fogalmaztál nálam(már ha felettem volna a kérdést) :) és csak most lettem korn-fan de imáádom őket :) és amikor letöltögettem ilyen albumokat mint pl. follow the leader stb. akk naon megimádtam őket.aztán letöltöttem az új albumokat.kár volt.egész egyszerűen csalódtam.itt volt a korn,végre egy ki*aszottul őszointe és IGAZI banda és jön ezzel a dubsted hülyeséggel.mondhatni "egy világ dőlt bennem össze" amikor meghallgattam az albumot.
2012. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
no para!mindjárt itt az új album,a tagok azt mondták ez nagy durranás lesz.szerintem ők is érzik hogy ez a dupstep dolog nem nagyon jött be
2013. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!