Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdőknek milyen basszusgitárt...

Walk With Me kérdése:

Kezdőknek milyen basszusgitárt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Balkezes vagyok, ujjal pengetnék (nem pengetővel, nem tudom ez mennyire lényeges információ) és nem tudom, hogy milyet érdemes venni (márka/új/használt) stb. Olyan 60.000 Ft körülire gondoltam.


Metál zenéhez.


Squire P Bass-t nézegettem eddig, csak túl drágának találom, illetve úgy vettem észre, hogy belkezes változat eléggé ritka.


2011. nov. 21. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
mivel metált szeretnél játszani, érdemes lenne egy aktív basszusgitárt venni. újat ennyiért Ibanez GSR-200-at érdemes, [link] ha találsz pl. ilyesmit olcsóbban [link] és jó állapotban, akkor ez jobban megéri.
2011. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy aktív?
2011. nov. 21. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
van benne egy előerősítő, ezért nagyobb jelet ad le, be tudsz állítani magas- és mélykiemelést, metálban csak aktívat használnak. http://www.youtube.com/watch?v=uapTNlKpmD0 itt van egy videó aktív-passzív-állítgatással.
2011. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

használtat vegyél mindenképp! nem kell félni az átveréstől, nem azért adják el az emberek a gitárjukat mert szar, hanem mert pl stílustváltanak :D magamról is tudom, illetve sok más ismerőstől. Ha van hozzáértő ismerősöd, (vagy akár ha küld róla képeket, és belinkeled ide, itt is megmondák), esetleg rákeresel hogy mennyi az új ára, nagyot nem bukhatsz rajta :D kérjél képet, hangmintát, és így látatlanban is meg lehet győződni arról, hogy jót veszel.

pl nézd meg ezt:

[link]

újonnan 84ezer, és nem is lehet rossz, mert még garancia is van rá :D

gitarshop.hu-n nézz szét

2011. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is C4h van, szóval azt ajánlottam volna, abból viszont nincs balkezes..
2011. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!