Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Republic mióta szimpatizál...

A Republic mióta szimpatizál a Jobbikkal és a Magyar Gárdával?

2009. máj. 8. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Tudod pénzért mindent.

Sajnos.

2009. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szép. Senki más nem válaszolt, de azért lepontoztátok az egyetlen válaszolót:(

Köszi a választ, azért!

2009. máj. 9. 15:05
 3/17 radon válasza:
93%
A jobbikos "plakátfilm" alá Republic zenét tettek, ez nem jelenti azt, hogy szimpatizánsok lennének. Tehettek volna Vivaldi zenét is, akkor most azt nyomoznánk hogy a rég halott zeneszerző jobbikos-e?
2009. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
kedves első hozzászóló és kérdező!ugyan mi a f***ért baj az ha valaki jobboldali érzelmű??fáj a liberális szíveteknek??na EZ SZOMORÚ és sajnálotos!!
2009. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és külön az utolsó nagyon értelmiségi választ. Látod, csak ennyi a baj veletek...

Talán jobb lenne, ha ilyen vitákba nem mennétek bele, vagy ha igen, akkor kulturáltan. Egyébként pedig lepontoztalak, mert nem a kérdésre válaszoltál.

2009. máj. 22. 08:25
 6/17 radon válasza:
31%

Tán az a baj, hogy nem kezdtem el szidni sem a Republicot sem a jobbikot? Miért nem írtad azt, hogy ezt szeretnéd?

Szerintem az a fő gondod, hogy suttogó hülyítést akartál csinálni (ha tudod mi az) és a fórum nem volt rá vevő.

Szavazz le!

2009. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

És az nem lehet, h egyszerűen nem tetszett a válaszod?

Mivel olyan szavakat használtál, olyan kontextusban, ami nem ide illik, persze lehet, h csak az én jóérzésemet bántotta...

Lehet, h csak annyi volt a szándékom, h rávilágítsak arra, h ma már mindent lehet, fel lehet használni egy együttest, aki már letett vmit az asztalra, h badarságokat írjunk a klipje alá, anélkül, h számolni kelljen bármilyen retorzióval.

Szólj ha tévedek, Te biztos sokkal jobban tudod, h mit is akartam ezzel a topikkal...

2009. jún. 9. 09:17
 8/17 radon válasza:

Rájöttem!Te nem butaságból kérdeztél butaságot, hanem azért mert rejtvény készítő vagy. Honnan a fenéből derül ki, ebből a kérdésből, hogy te mire vagy kíváncsi? Én úgy kérdeztem volna, hogy: Mi a véleményetek arról, hogy a jobbik a Republic zenéjét ...stb.

Nem akartam tanácsot adni, de tudd én sosem gondolkodom mások agyával (néha a magaméval sem), viszont Te nem jó távolbalátó vagy, mert megállapítottad a szövegemről, hogy értelmiségi, pedig most is a krumpli föld közepéről nyomom a netet.

Uccsó kommenteddel (rám vonatkozó részeken kívül) teljesen egyetértek. Sajnos ma már mindent lehet, vagy ha nem lehet akkor is mire az "áldozat" tud valamit tenni, rég késő. Jelen esetben, ha a Republic nem ért egyet a történettel, két év mire elismerik az igazát. Akkor meg már minek?

2009. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Na, csak sikerült egy nevezőre kerülnünk:)

Vitaindítónak szántam, de csak ketten vitatkoztunk rajta.Sebaj, ez is jó volt.

2009. jún. 9. 15:20
 10/17 radon válasza:

Sajnos megen eljutunk a kommunizmus alapeszméjéhez, vagyis minden közös. Csak most már a látszata sincs annak, hogy önként adtuk közösbe a tulajdonunkat esetleg szellemi termékünket, ellopják és kész. S ha bármit elvesznek tőled vagy jogtalanul felhasználnak olyat ami a tiéd, járhatod az igazságszolgáltatás rögös útjait, de akkor vigyél hamuba sült pogácsát magaddal. Jó sokat.


Igazából a mi vitánk másról szolt, de azért érintettük a témát is. Tényleg jó volt.

2009. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!