Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek közt miért van ilyen...

Rockerek közt miért van ilyen sok hungarista?

Figyelt kérdés
A szélsőjobbos elméletek népszerűségének a fő oka az, hogy nem kell gondolkozni, csak jó hangosan kiabálni a vezérszavakat, és aki nem ért egyet, azt mondjuk le is lehet ütni. A fiatalokat könnyű megvezetni, mert naivak, és gyakran nem képesek az egészet látni, csak annak egy kis részét. A legfontosabb viszont az, hogy ebben a mai világban mindenből divatot lehet csinálni. Most speciel ez a divat. A "nemzeti rock", a Nagy-magyarországos autómatricák, a trianonos pólók, ilyesmik. És ez egy hatalmas üzlet is, úgyhogy majd bolondok lennének nem ezt csinálni... szal szerintem a hungarista rockerek = divat rockerek
2011. szept. 2. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szép is lenne ha ez lenne a divat! De ennyi erővel meg szerintem divat rockerek = a sok kis szerencsétlen bodomos meg hasonló keményarc akik képtelenek hinni valamiben vagy kiállni egy elvért.
2011. szept. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj sok emberrel, hogy nem képesek tisztán látni.
2011. szept. 2. 09:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt en sem tudom.

Am szerintem egyaltalan nem divat a hungarizmus, bar nehol igen, lehet csak te elsz ilyen helyen:)

En pl mondjuk 'rocker' vagyok, vagyis annak neznek! Pedig en soha nem istenitettem ezt a mufajt, csak zeneszkent ebben a mufajban tudom leginkabb kielni magam.

2011. szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A haladó(nak titulált)/liberális elméletek népszerűségének a fő oka az, hogy nem kell gondolkozni, csak fogyasztani, az individuum mindenek előtt, mindent/mindenkit elfogadni, jó hangosan kiabálni a rádióból szóló legújabb sláger refrénjét, és aki esetleg nem ért egyet, mert számára más/több tartalommal bír a létezés, azt maradinak/nácinak/fasisztának/homofóbnak stb. lehet nevezni, így még véletlenül sem kell meghallgatni. A fiatalokat könnyű megvezetni, mert naivak, és gyakran nem képesek az egészet látni, csak annak egy kis részét. A legfontosabb viszont az, hogy ebben a mai világban mindenből divatot lehet csinálni. Most speciel ez a divat. A Nike cipő. Az Ájfón. Az emancipáció. A siránkozás a szegény éhező afriaiakért. A b*zivonulgatás. A fene nagy egyenlősdi, hogy senki se rosszabb vagy kevesebb mint a másik, még akkor sem, ha egy elvtelen, léhűtő senkiházi. És ez egy hatalmas üzlet is, úgyhogy majd bolondok lennének nem ezt csinálni... szal szerintem a mai felvilágosult emberek = divatemberek.
2011. szept. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy a rockerek mindent divatnak vélnek... pl ők fikázzák a stílusok és zenei műfajok többségét. Pl: köcsög Denszer, köcsög rapper... pff egyébként Diszkós mint stílus nem létezik ezt ugye tudod? Vannak fiatalok akik szeretnek discoba járni de a zenei ízlésük sokkal tágabb mint a rockereknek... Aki nem öltözik feketébe az már feltétenül divat? én személy szerint szeretem a Nike cipőt és az Adidas cuccokat... nem azért mert sokan hordják őket...csak azért mert nekem tetszik. Egyébként nem értem, hogy a rockerek mit ugatnak mindig a divattal kapcsolatban...Szerintem a zenekaros felső sokkal nagyobb divat... én kifejezetten szeretem a Rock és Metal zenéket... de mégsem öltözködöm úgy... nem skatujázom be magam egyik stílusba sem... miért vegyek fel zenekaros felsőt? nem vagyok én hírdető oszlop bazz! Azt veszek fel ami nekem tetszik. Rockerek pofáznak, hogy ők mekkora egyéniségek... közbe meg több millió hozzá hasonló ember van a világon. Szóval ennyit erről...
2011. szept. 3. 13:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo,

En az elejen veled voltam, mert tenyleg sok a divatnazi...

De ritka nagy f@szsagot irtal az elobb!


'ők fikázzák a stílusok és zenei műfajok többségét. Pl: köcsög Denszer, köcsög rapper...'

En soha nem fikaztam egy zenei mufajt se, sottt a legtobb 'rocker' ismerosom se



'Vannak fiatalok akik szeretnek discoba járni de a zenei ízlésük sokkal tágabb mint a rockereknek...'

En epp az ellenkezojat vettem eszre...A legtobb tuctuc imado egy Rolling Stones-ra egybol ravagja, hogy lejart, oskovulet, pedig 10mp ment le a szambol...


'Aki nem öltözik feketébe az már feltétenül divat?'

A legtobb ismerosom es en se szoktam feketebe jarni...egyebkent sokszor felveszek akar lila polot is...


'Egyébként nem értem, hogy a rockerek mit ugatnak mindig a divattal kapcsolatban...Szerintem a zenekaros felső sokkal nagyobb divat...'

Ha egy honapban egyszer latok valakin zenekaros polot...


'nem skatujázom be magam egyik stílusba sem...'

Kepzeld el imadom Jackson-t, Bob Marleyt, B.B. King-et (ketlem, hogy ismerned...) Szerinted, aki rocker az csak azt hallgat Istenem.


'Rockerek pofáznak, hogy ők mekkora egyéniségek... közbe meg több millió hozzá hasonló ember van a világon.'

Megis kevesebb embert latok hosszu hajjal, mint azzal az undorito fullcap-pel...(meg mielott beszolnal...sok rapper ismerosom hord ilyet es en ettol nem tartom kevesebbnek!)


Kepzeld en tobbre tartok egy zsenialis Jazz improvizaciot, mint egy egyszeru kis Tankcspda szamot...


15f

2011. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
02:23 vagyok. Sajnos én már régen kinőttem abból a korból, amikor még ilyen baromságokkal foglalkoztam, hogy ki rokker, meg ki rapper, meg ki punk, meg ki hungarista, meg melyik mit mond a másikra :D Én már csak mosolygok az ilyesmiken :D Ebből következően sem külsőleg, sem ideológiailag nem követek semmiféle divatot, írásom lényege csupán az volt, hogy ellenkező előjellel a dolgok ugyanolyannak tűnnek a másik oldal szemszögéből, mint amit te leírtál.
2011. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#4 én ezt nem így látom. Én liberális beállítottságú ember vagyok, ennek ellenére hányni tudok a legújabb "trendi" Beyoncé, és társai által előadott katyvaszoktól. Rockot hallgatok, többek közt hard rockot, ès kemény punkot. Nem értek veled egyet, hogy mindenkit, aki nem követi trendeket, maradinak titulálnánk. Rengeteg " fasiszta, homofób, hungarista" embert látok közlekedni az utcákon a lehető legutolsó divatmajom módon. A kiemelt emberek másik válfaja pedig a szintén kissé elcsépelt,camouflageba öltöztetett, ossiános pólóban, és magasszárú bakancsban járó skinhead gyerek. Szerintem primitív, és fantáziátlan mindkettő,de ez csak az egyéni véleményem. Egyébként szerintem hülyeség, hogy a legtöbb rocker hungarista. Csak mert ezeket az ősharasztokat látod közlekedni az utcákon, nem jelenti azt, hogy a másik ,neonpulcsis gyerek nem rocker. A hungaristák szeretik magukat mutogatni, ezért olyan feltűnőek, és ezért tűnik úgy, mintha csak belőlük állna ez a rèteg.
2016. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!