Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hallgat itt vki hungarista zenét?

Hallgat itt vki hungarista zenét?

Figyelt kérdés

pl Titkolt ellenállás, radical hungary, romantikus erőszak

16/L


2011. júl. 28. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én régen hallgattam, mikor hungarista voltam :D már nem vagyok, de még mindig azt mondom, hogy nem olyan rosszak azok. Archívum, Vádló Bitófák, Hunnia, Kárpátia, ezeket hallgattam:)

16/L

2011. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ó nagy elmetársam :P archívum mellé már-már dukál a divízió 88 is :P
2011. júl. 28. 21:39
 3/11 anonim válasza:
FankaDeli?
2011. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az is jó :P..nemzeti rap...de tőle na..jók az érzelmesebbek is :$
2011. júl. 28. 21:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a baj ezekkel a zenékkel - no nem minddel -, hogy zeneileg nulla. Olyan tipikus "odamondós" szövegeik vannak, mellé 4 akkord, és már mehet is a buli. mondjuk nem voltam még ilyen koncerten, a hangulat biztos, hogy jó.

De azért van egy-két jó együttes, például régebben sok Dalriadát meg Szkítiát hallgattam. Ezek zeneileg sokkal igényesebbek. 18/L

2011. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Not, because they're shit ;)
2011. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 22:05:

Dalriada nem hungarista, hanem magyar folk metál! Nagy különbség, ők ugyanis sosem politizáltak, semmi közük az ilyesmihez. Magyar folk metál még a Virrasztók és a Kerecsensólyom például, nekik sincs közük a szélsőjobbos nézetekhez. Ellenben a Palmetta is magyar folk metál, de ők hungik is emellett.


Amúgy ami kemény hungarista, de inkább náci zene, az az Őrjárat, szét szoktuk magunkat röhögni azon az erőlködésen, amit levágnak... :-)

2011. júl. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kérdést feltevő és első válaszoló hölgyek: amiket felsoroltatok, azoknak nagy része nem hungarista..., hanem nemzeti rock, ők nem nácik ! (vagyis a zenéjük alapján nem, amúgy lehet, de az már mind1)

Egyébként én is kedvelem ezen zenekarok egy részét. :)

pl. Romantikus Erőszak, Egészséges Fejbőr, Magozott cseresznye, Oi-kor; ami pedig zeneileg igényesebb: ismerős arcok, Dalriada (bár ez, mint említették, folk metal)

Akik meg tényleg nácik: Archívum, Vendetta, Vádló Bitófák de őket nem igazán kedvelem, mert OSTOBÁK :P

2011. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

lesz lesz lesz...

az a baj, hogy ez is egy divathullám lett. van aki rapper van aki hungarista, meg mittomén. én is jártam magyarszigeten, kárpátián, satöbbin, jól éreztem magam, csak sok a buta ember, aki ide csapódik, és miattuk lesz úgymond megbélyegezve ezen zenét szeretők tábora.

2011. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tegnap 19:09:

A nemzeti rocktól messze van az a kategória is, mint Egészséges Fejbőr, ugyanis ezek mind egy bizonyos politikai ideológiához kötődnek, ami lehet, hogy nemzetinek mondja magát, de a valóságban ők csak egy részei a NEMZETNEK.

2011. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!