Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mondják sokan, hogy a...

Miért mondják sokan, hogy a rock sátáni eredetű?

Figyelt kérdés

Keresztény vagyok és előnyben részesítem a rock zenéket, punkot, sőt még egy két metál számot sem utasítok vissza és egyszerűen nem értem miért mondják sokan, hogy sátáni?

vélemények?


2011. júl. 31. 21:57
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és ha lehet hívők IS válaszolhatnak :DD
2011. júl. 31. 22:01
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
mivaaan az ilyet csak valami retardáltak mondják. még életemben nem hallottam mondjuk. ostobaságnak tartom az ilyen dumákat ááááááá :D
2011. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Durvább a szövege, plusz vad a dallama. És nem utolsó sorban: a követői viselkedése miatt is.
2011. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Ilyet csak az mond aki nem ismeri valójában a Rock műfajt.

Én hívő vagyok egy bizonyos szintig, és tudom hogy a Rocknak tényleg van egy sötét oldalú fajtája, gondoljunk csak az evil rockra, vagy a darkra, ezekben ott lappang a sátánizmus és befolyással van az emberek elméjére. Sokan akik ezt az oldalú Rockot hallgatják elkezdenek hinni a démonokban és a szellemekben, és így ferde lesz az elméjük. Undorodok azoktól akik minden alkalommal feketébe vannak öltözve, a pólójukon valami horror filmbe illő kép van, és állandóan olyanok mind akinek hányingere van a többi embertől. Lehet a Rock kemény vagy lágy, csak az a lényeg hogy amiről szól az megérintse a szíved.

2011. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még ezt életemben nem hallottam.
2011. aug. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán azért hiszik azt az emberek mert a rock ága a metál és ott van bizony a black és a death metal műfaj (ahol nagyon gyakori a sátánista ill antikeresztény megnyilvánulás) és mindenki azt hiszi hogy a rock is ilyen.
2011. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Totál egyet értek az utolsó válaszolóval.
2011. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!