Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Justin Bieber & Chris Brown -...

Justin Bieber & Chris Brown - Next to you. Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Miért kell minden jóhangú, sokak által Istenként tisztelt énekesnek összeállni ezzel az elfuserált féreggel?? Egyedül nem tud énekelni tetves Justing*ci?? Szerintetek?
2011. júl. 22. 01:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

szia kérdező. én sem hallgatok bíbört de szerintem tehetséges. és ezt mindenki hallhatja. nem arról beszélek hogy jó a zenéje. meglátásom szerint, nem az. de tiszta a hangja, és tudja használni. ez nem eldöntendő kérdés. aki ért hozzá, az hallja. az más kérdés, hogy mire.

úgy hogy én nem fikáznám :) mindenki él, ahogy tud...;)

2011. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"anyucija és apucija befuttatja" na látod itt látszik hogy SEMMIT nem tudsz róla, még is "utálod" -.-

Egyáltalán nem az anyucinak vagy az apucinak köszönheti hogy híres.Nézz utána a dolgoknak mielőtt fikázol itt össze-vissza.

2011. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tök el vagytok tévedve, ő otthon zenélt/tanult zenélni(mellesleg hiperaktív), és az ismerősöknek rakták fel az internetre a kis Justint, és tök véletlenül akadt rá egy olyan ember, akinek ez a munkája, hogy nyitott szemmel és füllel jár, és igyexik felkarolni a tehetségeket..

A prédi-hez annyit kisicica, hogy J.B. kanadai.

És J.Timberlake és Usher harcolt a gyerkőc leszerződtetéséért-ennyit arról, hogy KIK szerint nyerő a srác..

Ludacrist, Sean Kingstont Usher szerezte meg neki, merthogy ők spanok..

Cris Brrown-t leírta a sajtó és az emberek is, túl nagyra fújták a Rihannás ügyet, és édike, ha megnézed, a Next to You-ba C.B koppintja J.B. hangképzési technikáját, emellett J.B.-nek van kb 3 sora=egyértelműen el van nyomva, és ő a vendégelőadó, egyértelműen azt sugallja, hogy C.B. nagy szarban van, és szüksége van J.B. rajongótáborára...

Ez bevett szokás, 2 előadó összekovácsolja a 2 külön-külön tábort..

Én egyébként elképedve láttam hogy mit csinál C.B.-vel a gyerek..

2011. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!