Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Justin Bieber & Chris Brown -...

Justin Bieber & Chris Brown - Next to you. Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Miért kell minden jóhangú, sokak által Istenként tisztelt énekesnek összeállni ezzel az elfuserált féreggel?? Egyedül nem tud énekelni tetves Justing*ci?? Szerintetek?
2011. júl. 22. 01:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Mármint melyikre gondolsz? Nekem egyformán hulladék mind a kettő.
2011. júl. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
nem tom.. ez az ő döntésük.. gondolom nem rossz hírverésnek + Pénz. még is mi mást várunk?..
2011. júl. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Háttt sok zenész (menedzsere) úgy gondolja, hogy JB-n keresztül el tudja juttatni (el tudja adni) a zenéjét a 12-14 éves tini közönségnek. Pl. a Rascal Flatts ezt nyilatkozta is h ezért duetteztek JB-vel. Hiába, a zeneipar is az üzletről szól.

Meg az USA-ban most divatos ez a crossroad dolog, h kül. műfajt művelő zenészek csinálnak közös számot. Ez meg a divat+üzlet kategória.

2011. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Chris Brown ? Ugyanolyan szánalom ,mint Justin. Nem értem mit kell ezen fennakadni. Összeillenek. :)
2011. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát azért... Van egy kis különbség CB és Justin Bieber között. Oké, kinek a pap, kinek a papné, de Chris számai régen elég jók voltak, hangja is van, bár az újféle Chris Brown tényleg egy rakat sz*r. A következő meg az lesz, hogy feltámasztják Tupac-ot, és azt állítják össze Justinnal, akkor viszont megőrülök... És ezt leht kár volt kiírni, most tippet adtam nekik :S xD
2011. júl. 22. 15:15
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Chris Brown jó énekes,csak hát ő úgy gondolja,hogy több rajongóra van szüksége ezért énekel Justin Bieberel:(

Régebb Ludacrisst is hallgattam de amióta készült közös szám ezzel a nővel/fiúcskával/lénnyel azóta lement a hírneve mindenhol.

2011. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Chris Brown mára má egy Ikon lett, a száma a tánc tudása hatalmas lett és ugy emi történik azzal aki hires?:D Elkezdnek terjeszteni dolgoka tmegpróbálkáj tönkre tenni mint Michael Jackson-t a pedofiliával:D Jackson-nál i skiderült hogy csak kitalálta egy gyerek hogy fizessen neki 20 millát..Chris brown-nál is kiderült hogy nem ugy verte meg rihannát..rihanna kiharcolta h verje és a szex-et is ütlegelve szereti a mi drága rihannánk:D És JB leménykedni akar igy kemény embert fog keresni, és mivel Cb se veti meg a pénzt igy bele megy:)
2011. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező szánalmas vagy.

Ha csak a negyedét elérted annak amit ő akkor pampogj :)

"elfuserált féreg" ... inkább nem is mondom el hogy te mi vagy :)

2011. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

xD

Ha te szereted Justin Biebert, akkor egészségedre. Számomra az az AMERIKAI, aki a 'pretty' szót 'prédi'-nek ejti, az igenis elfuserált féreg. Az meg már más kérdés, hogy a szülőknek volt pénze befuttatni, plusz felkarolták olyan nevek, mint Usher, Ludacris, most meg CB is. Ha egyik se fogja a pártját, akkor most is otthon csücsülne, és XBoxozna.

Ja és majd akkor pattogjon a kis takony, mikor olyan hangja lesz, mint Henry-nek az Aventurából...

2011. aug. 20. 22:23
 10/13 A kérdező kommentje:
Ó, és a negyedét se értem el annak, mint ő... Nos igen. Én nem is akarok egy olyan meleg lenni, akinek youtube-on 100 millióan dislike-olják a zenéjét, mert akkora nyomi. :)
2011. aug. 20. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!