Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bou (az An Cafe ex gitárosa)...

Bou (az An Cafe ex gitárosa) meleg vagy hetero?

Figyelt kérdés
Bírom az An Cafe zenéjét, de arra még nem sikerült rájönnöm, hogy ez a srác hosszú szőke hajjal szoknyában lehet hetero??
2011. júl. 14. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én imádom az An Cafe-t de engem Bou annyira irritál. Szerintem ő 99% hogy homokos. Azt mondta, hogy mindig is lány akart lenni.
2011. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bennem nagyon sok jrockerrel kapcsolatban felmerül ez a kérdés:D Erre pontos választ nem hiszem, hogy kapni fogsz, mivel amennyire én látom, ezeknek a srácoknak a szerelmi élete eléggé háttérbe van szorítva, általában nem szoktak róla beszélni - gondolom ez a fangirlök miatt van, hogy nehogy elpártoljanak egy-egy sráctól, amiért az becsajozik:D
2011. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah, nem jól írtam: "Bennem a legtöbb lánynak öltözött jrockerrel kapcsolatban...":) Itt van pl. Bou, de én mondjuk pl. a Versailles-os Hizakira sem merném rámondani, hogy hetero:)
2011. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom az An Cafet és bou is cuki szerintem :D amúgy meg meleg ^^ 100%
2012. jan. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!