Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ez jó dalszöveg?...

Szerintetek ez jó dalszöveg? Tudom hogy trágár de valami olyasmi akart lenni mint pl ez: https://www.youtube.com/watch? V=NSzbZiHBdJg&feature=related szerintetek ez azért egy rap számnak elviselhető?

Figyelt kérdés

Gyűlöllek mert megszülettél,

Hagytad hogy a farkad vezessen.

Engedtél a befolyásoknak,

S most egy k*rvát szeretsz.


Én bezzeg küzdöttem,

horcoltam érted!


Mindent megtettem,

hogy csakis az enyém légy.


Hát most leoltasz,

utálsz,mint a szart.

Pedig csak az igazat mondom.


Neked ez nem elég?!


Az elején szép és jó,

kézen fogva sétáltok.

Aztán majd sír a szád:

"Az a rib@nc elhagyott"


Hozzám fogsz jönni

Tanácsokat kérni


Várod hogy azok után,

miket velem tettél,

Segítsek elviselni

az Érzést.


Mikor valaki elhagy,

és te ott maradsz eyedül

.......magadban..


De én segítek!

Megfogom a két kezed.

Hogy lásd,én igazán szeretlek.


És soha többé nem engedlek el!

Nem adlak senkinek.


Csakis az enyém vagy!

Imádlak mndenemmel.


Csókolom a szádat;

És te viszonzod.


Érzem hogy szeretz,

A szived is dobog.


Mostmár az enyém vagy,

örökké az is maradsz!


Ha te nevetsz,én is nevetek.

Ha zokogni látlak,legbelül meghalok.


De sírni nem fogok.

Hisz,tudnod kell:én erős vagyok.


Igen,erős vagyok.

És te is az vagy,míg a kezemet fogod.


Ha a kútba ugrassz,

Én utánad zuhanok.


Együtt,karöltve,

zuhanunk a mélybe.


De csak egyre kérlek:

Sohase engedj el!


2011. jún. 28. 15:16
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
egyébként nme én irtam hanem egy barátom
2011. jún. 28. 15:16
 2/17 anonim ***** válasza:
egy két helyen átírni meghoszabbitani kicsit és jólesz:) ezzel foglalkozom szóval értek hozzá :)
2011. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Elég nagy a váltás az eleje és a vége között, az elején még gyűlöli utána már megint mindent megtenne érte, nem igazán logikus. Viszont a mondanivalója az ott van, nekem tetszik, kicsit több rím viszont nem ártott volna, de kezdésnek jó.
2011. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
tudom csak valahogy ez akart benne leni a lényeg hogy az elején a csaj gyűlöli a srácotmert egy másik csaajt választott helyette,persze legbelül szereti,aztán szakitanak és rájön a pasi hogya csajt szereti akiről szól az egész és a csaj mostmár mindig vele akar lenni mert végre megszerezte ..
2011. jún. 28. 15:38
 5/17 A kérdező kommentje:
15:32 akor akár dalszöveg író is lehetnék? :D
2011. jún. 28. 15:42
 6/17 A kérdező kommentje:
vagyis a barátnőm
2011. jún. 28. 15:42
 7/17 anonim ***** válasza:
lehetne de több rímkel meg minimum 3p es szöveg
2011. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

egyedül állo vagy tevagy az ember ki hogy ha kel halni mer rohansz elöre megteszed mit kivánsz a sorba nem álsz inkáb csak félre álsz egyedi vagy ne ved fel a ritmust hagyad meg ezt az életstilust ne rohany a csürhével inkáb kerüld el 1 méterrel ne légy egy a sokközül egy egyéni csapat üdvözöl. ne légy robot ki követi a parancsot kövesd a sorsot mit megalkotál magadnak csak adjad magadat és ne jácd tul az agyadat.tulsok a robot tulsok a klon kiknek agyukba bene vanak a programozások de te törd fel a rendszert és légy egyedi ki a szabályokat lazán megszegi ne légy egy klon kiböl több 100van légy egy ember kiböl csak egy van ne foglalkoz másal járd a saját utadat és leljed meg saját magadat.nekövesd a szabályt törj utat magadnak ne érdekeljen ki mit mond rolad. csak kövesd a szived lehet hogy téved de ez a stilusod hagyad meg és légy egyedi ki a szabályokat lazán megszegi.egyedi vagy ne ved fel a ritmust hagyad meg ezt az életstilust ne rohany a csürhével inkáb kerüld el 1 méterrel ne légy egy a sokközül egy egyéni csapat üdvözöl.törj utad magadnak a csucsra repüj az égbe repüj a fénybe repüj a hegybe bukásra it nincs esély a csalodás it tiltot szo it a gyözelem a jelszó.te csak maragyál egyedi ki a szabályokat tök lazán megszegi nelégy egy dron kinek fejébe sok a drot. egyedi vagy ne ved fel a ritmust hagyad meg ezt az életstilust ne rohany a csürhével inkáb kerüld el 1 méterrel ne légy egy a sokközül egy egyéni csapat üdvözöl.repüj elöre törj utat a fénybe mögöted otvanak a klon hadseregek a stilusuk 1 de te tök egyedi vagy és maragy is az.ne légy egy klon kiböl több 100van légy egy ember kiböl csak egy van ne foglalkoz másal járd a saját utadat és leljed meg saját magadat.

egyedi vagy ne ved fel a ritmust hagyad meg ezt az életstilust ne rohany a csürhével inkáb kerüld el 1 méterrel ne légy egy a sokközül egy egyéni csapat üdvözöl. (helyes írási hibák miat bocs de én csak felénekelni szoktam a szöveget is mellé rakni nem) kb ilyen hosszúnak kel lennie 1nek.egy rendes dalnak akár rock akár repp akármi. meg figyelni a gyorsaságra meg kiemelni a hangokat.

2011. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ezt most komolyan el kellene olvasnom? o.O
2011. jún. 28. 16:03
 10/17 anonim ***** válasza:
ha akarod. ha nem akkor csak a hosszuságát nézd.mer kb ilyen hosszút kéne írni
2011. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!