Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek el lehet kezdeni...

Szerintetek el lehet kezdeni 12 évesen zongorázni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 19:57
 1/8 anonim válasza:

Igen

Én 13 évesen kezdtem el gitározni

14/F

2011. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen a gitárnanszék vezetője 16 volt de a zongorát is lehet ilyen későn elkezdeni? Mert 6 évesen aláják!
2011. márc. 28. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, el lehet. Sőt, bár én is inkább akkor kezdtem volna. Én 7 évesen kezdtem zongorázni, kb 12 éves koromig, de nem szerettem. Később pedig egyre jobban megjött hozzá a kedvem, de gyakorlatilag kezdhetek mindent elölről. 12 évesen még nagyon jó korban vagy hozzá szerintem.
2011. márc. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

SZERINTEM IS

én 6 évesen kezdtem és már 7 éve zongorázok, és hála istennek negyon jól megy de sztem nem késő

gyorsabban fogsz tanulni, mert már az ujjaid se olyan kicsik, és sokkal fürgébbek is


és sztem csak gyokrlás kérdése

2011. ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60 évesen is ellehet...
2011. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

elkezdtem 10 évesen, abbahagytam, mert nem élvzetem-tanárhoz jártam 12 éves koromig- 2évet az alapokat megtanultam (kottát olvasni elötte is nagyon jól tudtam, mivel zenei tagozatra jártam)

most 14 vagyok, magamtól kezdtem el megint, és most élvezem, mert olyan zenéket zongorázok, amiket szeretek pl. grenade, feel, billionaire, és naponta gyakorolok, a heti 2 új darab a minimum:)))

2011. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már bisztos hogy el kezdem!
2011. ápr. 28. 19:59
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem ha élvezed akkor igen!
2011. ápr. 28. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!