Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért hiszitek hogy SP meleg?...

Miért hiszitek hogy SP meleg? (LENT)

Figyelt kérdés
egyáltalán nem meleg, max érzelgős, de nem meleg. nem vettétek észre, hogy állandóan csajoknak énekel meg ilyesmi? nem vagyok SP megszállott max néha meghallgatom, de még ha nem is bírnám akkor sem mondanám rá hogy b*zi meg ilyesmi... meg amúgyis ha nem tetszik a zenéje, nem kell hallgatni.. :P szóval ezeket tényleg nem értem... vki plz magyarázza meg hogy az ilyen bunkók mit szólnának ha leb*zizná őket... most nem feltétlenül SP-t védem, hanem bárkit akit lek*csögöznek meg leb*ziznak..
2011. febr. 27. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
nem hisszük,hanem tudjuk...egyébként ő mondta is nekem privátba h meleg.
2011. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nah persze xddd

amúgy meg ha lesz fényképes bizonyíték hogy smárolt vkivel, v videó h mondta, akk elhiszem, de így nem

2011. febr. 27. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Sickratman írt erről egy dalt, nem sp nemi identitásáról, hanem arról, hogy az emberek bárkit, bármiért, bármikor képesek ebbe az bizonyos skatulyába zárni.
2011. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Húzzatok már a sok espé kérdésetekkel b*zmeg, má szánalmasak vagytok. Ha annyira szereted akko halgassad, de má marha unalmas ez a sok nyavalygás...
2011. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
meleg
2011. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké de ha nem tetszik, nem kell b*zizni :P
2011. febr. 28. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Se szar kérdéseket feltenni
2011. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Haverom zenekarából a tag megkérdezte SPt mikor találkozott vele, hogy miért csinálja ezt a förtelmet mire mondta hogy a pénz nagy úr.
2011. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!