Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy kezdjem el a rap-et?

Hogy kezdjem el a rap-et?

Figyelt kérdés
17 éves vagy , haverommal rap szövegeket írni , csak azt akarnánk megtudni hogy működik a studió bérlés vagy mit kell ilyenkor tenni hogy valamilyen alapot kreáljunk alá?
2011. febr. 27. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
hát a rapperek, úgy csinálják, hogy keresnek neten v akárhol egy stúdiót, kapcsolatba lépnek, a vezetővel, és ezeket meg lehet beszélni... viszont arra számítanod kell, hogy ha beléptek egy stúdióba, kell fizetnetek, hogy alapokat csináljanak nektek.. :)
2011. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első vagyok: meg ha utána nézel, mindegyik rapper van vmi stúdióban...

pl: Anonim MC --> Cultus Digital

vagy Fankadeli --> NightChild

szóval érted? :)

jah meg egy stúdióban több előadó is lehet tehát biztos könnyű lesz választani... :)))

2011. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

értem köszi a válaszokat :)

és az alapokat is megcsinálnák vagy azt nekünk kéne a studióban?

2011. febr. 28. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Manapság olyan stúdióárak vannak, hogy az egyszerű ember meg sem tudja fizetni. Szerintem neten keress olyan embereket, akik ilyesmivel foglalkozik, és esetleg alapokat is készít. Ma már házilag is nagyon jó felvételeket lehet készíteni, főleg ebben a műfajban. Nincs egy csomó hangszer, amit be kellene mikrofonozni. Simán meg lehet oldani egy jó számítógéppel + stúdiómikrofonnal.
2011. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!