Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az gáz, ha fiú létemre Lady...

Az gáz, ha fiú létemre Lady Gagát hallgatok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 17:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%
szerintem ja. igazi férfiak metalt hallgatnak, az nekik készült, de lady gaga?? az egy UFO
2011. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
30%
Csesszétek meg a metált már nem azért. És akkor csodálkoztok ,hogy mindenki szid titeket? Erőszakosak,lenézőek és ostobák vagytok. Állandóan azzal jöttök hogy mindenki akinek van ízlése metált hallgat. Hát kérlek ,én ugyan nem vagyok fiú,de agyf*szt kapnék az értelmetlen üvöltözéstől. Én örülök annak,ha vannak még olyan pasik,akiknek a zene fontos,az énekes hangja és a dalok szövege és mondanivalója.
2011. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
47%
Te nem tudod mi az a metal, maradjunk annyiban mert értelmetlen hülyeségeket irsz összevissza :)
2011. jan. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Oké,de akkor te is szivem :) Nem is tudom megint ki kezdett hülyeséget írni... Olvasd vissza az első hozzászólásodat és akkor rájössz ;)
2011. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerinted Lady Gaga rendes zenét csinál? hát jó te tudod... de szerintem valami baj van azzal a "celebbel", mert normális ember nem öltözik húsba. szó szerint.
2011. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
ja és azt mondod rám hogy lenéző, ostoba és erőszakos vagyok, pedig nem is ismersz. akkor ki itt az "ostoba"?
2011. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Te minek neveznéd azt ,ha valaki a másikat fikázza és elmondja mindennek ,és megítéli,sőt elítéli csupán az alapján ,hogy milyen zenét hallgat?? És most neked írom,de nem csak rád vonatkozik,mert nekem abból van elegem,hogy amióta ezen az oldalon vagyok,nem lehet zenéről beszélgetni,mert mindig leolt valami divat-rocker hogy mekkora szarok vagyunk,holott szerintem én ezt soha nem tettem. Pedig a metálos kérdésekkel is tele van az oldal,de egyszer sem írtam egyikbe sem,hogy "fúj mekkora nyomorékok vagytok hogy ilyet hallgattok",pont azért mert nem az én stílusom a metál,így nem is foglalkozom vele,de attól még békén hagyom és tiszteletben tartom azt aki ezt szereti és nem zaklatom. DE ti ezt csináljátok,amit én kicsit gáznak találok. Ha te nem szereted Gagát akkor ne szeresd ,de attól még ne szóld már le azt aki szereti,mert nem ismersz te sem engem így nem tudhatod milyen vagyok. Mellesleg nagyon sokféle zenét hallgatok,és attól hogy pont metált nem ,még teljes értékű embernek érzem magam. Neked is van egy értékrended,és nekem is. Csak azt utálom mikor elítélnek valakit teljesen lényegtelen információk alapján. Lehet más a véleményed,csak ne akard rám erőltetni,erre kérlek csupán. Köszönöm.
2011. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
nem akarok ráderőltetni semmit. csak első commentben azt irtad hogy aki metalt hallgat az erőszakos, ostoba és lenéző. most azt hogy tiszteled őket, és hogy utálod ha valakit elítélnek. na mind1. a másik meg hogy lehet hogy ostoba vagyok, de erőszakos semmiféleképpen sem, és nem azt nézem le aki popot hallgat, hanem magát a műfajt, mert számomra értéktelen
2011. jan. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Na várj egy kicsit. Azt hiszem félreértettél. Nem azt írtam hogy aki metált hallgat ,az általában erőszakos és ostoba. Írtam oda is,hogy EZEN AZ OLDALON akik oltogatnak és a metállal jönnek,AZOKRA jellemző ez a magatartás. És írtam is hogy nem kell magadra venni,ha nem hát nem,én elhiszem. Tény hogy fogalmazhattam volna pontosabban és az is hogy ez az egész úgy tűnik mintha rajtad vezettem volna le ,ami lehet hogy így is van. Tehát nem a személyed ellen irányult,hanem a viselkedés iránt ,amit néhányan ezen az oldalon mutatnak.

Én megértem azt is,hogy nem tartod sokra a popot,de attól még nem biztos hogy rossz az aki szereti. Én ebben találtam meg önmagam,te a metálban és továbbra is úgy gondolom,hogy a zene önkifejezés. Ezért tartom fontosnak ,hogy elfogadjuk a másik véleményét.

2011. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Debygaga válasza:
nm tudom ki az a barom állat aki le cikizi gagát..látszik aki ilyen h milyen személyiség ... szénalmas forduljon magába..cs akkor cikizze gagát ha olyan híres lesz mint ő .. addig semmi érdeme őt csúfolni :/ kiállok a celebemért mivel h gaga fan vagyok..:D
2011. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!