Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Más is ennyire utálja a...

Más is ennyire utálja a Hardstylet?

Figyelt kérdés
Olvastam is meg csomó ember mondta is, hogy hogyan hallgathatok ilyen igénytelen rossz zenét, meg hogy ez nem is zene... Más is így van ezzel, vagy csak éppen ilyen emberkéket fogtam ki ezzel?
2011. jan. 3. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, más is ennyire utálja!
2011. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Például te is? :P
2011. jan. 3. 15:08
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem, én nem utálom:) Nem mindeniket szeretem, de a legtöbbet igen. Amatőr dj és zeneszerkesztő vagyok, és nekem is van 1 darab hardstyle zeném:) persze biztos van még rajta csiszolnivaló, de hát valahol el kell kezdeni:)


A kérdésed kicsit nevetséges is, ne haragudj. Ha mindenki más utálná, akkor nem létezne a hardstyle:) És ne hallgass másra, ne próbálj más igényeinek megfelelni. Ha neked tetszik ez a stílus, akkor hajrá! Nem veszítesz vele semmit:)

2011. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szia^^ Hát nem is úgy értettem, hogy mindenki, hanem hogy sokan vannak-e ezzel így, vagy csak nem volt szerencsém azokkal akiket kérdeztem XD

Nincs fennt a youtubeon a zenéd, nagyon szívesen meghallgatnám!

2011. jan. 3. 16:00
 5/15 anonim ***** válasza:

Még nincs fent, de igyekszem feltölteni:)


És ha sikerült, majd itt szólok neked.


Ha van kedved esetleg a többi számomat meghallgatni, akkor csak írd be youtube-on a keresőbe h dj nostradamus:) legutolsó számom amit feltöltöttem a party of angels, ez trance stílusú. De kapsz még dance-t és chill-out stílust is:)

2011. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tök jó köszi szépen XD Mindjárt megnézem őket^^
2011. jan. 4. 00:54
 7/15 anonim ***** válasza:

15:46 Neked feltétlen muszály volt úgy írnod, mintha az én nevemben válaszolnál? Komolyan mondom, ezt már elég sokan eljátszották!


<<<<<demolations>>>>>>>

2011. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

-.- ...

A kérdés ez volt: Más is ennyire utálja a Hardstylet?

Az ő válasza pedig: Nem, én nem utálom.

XD Neked kivan írva a neved ember, nem lehetne ezt eljátszani, különben is minek, főleg, hogy ő kissé informatívabb választ adott.

2011. jan. 4. 22:10
 9/15 A kérdező kommentje:
Jajj, 2. válaszoló, egyébként tetszenek a zenéid, köszi, hogy megosztottad ^^
2011. jan. 4. 22:13
 10/15 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én imádom a Hardstyle-t, persze nem mindet, kevés jó van, de azok nagyon jók...


egyébként nekem is vannak zenéim, FL Studio 9-cel és ReFX Nexus 2.2-vel készültek HandsUp! stílusban :-) Ha érdekel, nézd meg :-) Köszi :-)


http://www.youtube.com/user/BestHandsUpMusics

2011. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!