Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Min tanuljak meg játszani?...

Min tanuljak meg játszani? Zongorán vagy gitáron?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem hogy valamin meg akarok tanulni játszani de még nem tudom hogy min. Azt gondolom hogy egy gitár olcsóbb mint egy zongora de nem tudom hogy egy magántanár kb mennyibe kerül havonta?
2010. dec. 17. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, a magántanárok árát nem tudom, de ha úgy érzed, hogy meg tudod érteni anélkül, könyvből is, akkor tudom ajánlani a Muszty-Dobay Gitáriskolát, a csalamádét. Azon túl pedig a gitárt természetesen:)
2010. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sweet clementine válasza:
Akkor én most jól összezavarlak, mert én meg a zongora mellett voksolok :D 11 éve játszom rajta, de gitároztam is, tudom miről beszélek. Egyszerűbb, persze, gitárt venni, mint zongorát (bár általában akinek nincs zongorája, annak mindenféle iskolákban biztosítanak lehetőséget a gyakorlásra), viszont ha megnézed, a fiatal zenészek jelentős százaléka gitározik, nagyobb hatást és egyediséget érnél el egy zongoratudással. Arról nem is beszélve, hogy a zongora azon kevés hangszerek egyike, ami gyakorlatilag önmagát kíséri.
2010. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hoppá csak most vettem észre hogy erre még nem is irtam tehát jó hogy válaszoltál :)

Amúgy igen én is hajlok a zongora felé pláne hogy az osztályomból már 2-en is gitároznak :P Sőt nem csak kezdek hajlani felé hanem el is döntöttem hogy zongorázni fogok. Már csak egy magántanár kell ;)

Ja és kösz a válaszokat

2010. dec. 21. 18:39
 4/4 Avrilfan4ever válasza:

Szia!


Tudom hogy már nem aktuális de én mindkettőn tanulok hobbi szinten. A kottákat ABC-s hangokra átfordítom megtanulom zongorán. Gitáron pedig TAB-okat keresek otthon. Mindkettőt szeretem de gitározni többet tudok mert az vanitthon zongora pedig nincs:/ De te döntesz de én mindkettőt szeretem és nem járok külön tanárhoz....

2013. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!