Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tanuljak meg akusztikus...

Hogyan tanuljak meg akusztikus gitáron játszani, mik a lépések és azok helyes sorrendje?

Figyelt kérdés
Már voltam 4 alkalommal egy tanárnál, de furcsálom a módszerét: néhány akkordot megmutatott, majd egyből azzal kezdte, hogy azt tanuljam meg lejátszani, amit csak akarok.Semmi bevezetés, annak ellenére, hogy kottázni sem tudok.Először a pengetést is meg kellene mutatni, hogy hogy kell helyesen,meg hasonlók, de semmi, csak leírta a választott dalom akkordjait és, hogy játszam le. pfff Interneten pedig hogyan/hol tudnék könnyen megtanulni?
2011. júl. 17. 01:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg olyan akkordokat írt oda amit ismersz nem? Én is tanultam régebben, de ez arra volt jó hogy az alapokkal tisztába legyek. Ma már úgy tanulok dalokat, hogy berakom amit meg akarok tanulni és próbálom eltalálni a hangokat. először csak mondjuk a dallam 1 húron. Aztán jöhetnek az akkordok. Egy idő után egyre gyorsabban megy. De nem akarok hülyeségeket mondani én az a tipus vagyok aki nem tudja elmagyarázni sokszor mit csinál :)
2011. júl. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!