Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted megérdemelten esett...

Szerinted megérdemelten esett ki a Non STop az X-faktorból?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 22:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Válaszadó!: tegnap belinkeltél egy oldalt h lehet szavazni.. az mi volt?:)
2010. nov. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem, csak mi adtuk néztem a X-faktort, ők dobták föl ezt egész uncsi tehetségkutatót, már réges rég a Dorkának kellet volna hazamenni-e.
2010. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
9:04 egyetértek!!!
2010. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem voltak a kedvenceim de sztem akkor is Dorkának kellet volna hazamennie. Nem ide való... Azért mert gyereke van nem kéne benn tartani...
2010. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Igen!Már nagyon itt volt az ideje! Hangjuk nincs sok,inkább show-t tudnak csinálni,de attól sem ájulok el,inkább csak vicces ahogy a sok nyomorék kornyikál egymás mellett.

Inkább a cirkuszba való az egész banda mit az X-faktorba.

Az is meglepő,hogy eddig eljutottak.

Látom írta itt valaki,hogy inkább Nikolasnak kellett volna kiesni.Ember,nyisd már ki a füled!!!Nagyon ritka az olyan tehetség mint amilyen Nikolas,és nemhogy neki kellett volna kiesni,még az is felháborító,hogy párbajoznia kellett.Simán leénekelte a színpadról a Non Stop-ot.A nagy Malek Miki meg leégett,hogy nem maradt csapata.

Úgyhogy örülök,hogy kiesett a Non Stop! Megérdemelten!!!

2010. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem értek egyet az uccsó válaszadóval.
2010. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%

Nem Malek hibája az, hogy kiestek a csapatok. Várható volt, hogy ez így lesz, mivel sokkal szerethetőbbek egyéniben az előadók úgy látszik. Ráadásul olyan csapatok voltak, hogy tényleg nem sok szimpátiát ébresztettek az emberben, a Non Stopot kivéve. Az sem Ildi érdeme, hogy eddig még egy fiú sem esett ki, mivel ugye ahogy Geszti is mondta, a szavazók jó nagy %-a tini lányokból áll. Csak mert Ildi mondta, hogy őt igazolja az, hogy a fiúk még megvannak, pedig nagyon nem. Tominak a béna rock dalokkal már ki kellet volna esnie, és az bizony Keresztes hibája lenne. Nem véletlenül választott az összes selejtező fordulón pop dalt magának a Tomi.

A kérdésre válaszolva, azt gondoltam tovább maradnak bent a srácok.De Nikolas és Non Stop közül jó döntés született. Én inkább Norbit láttam volna szivesebben a N.S. mellett, és akkor Norbi menjen. De annak örültem volna a legjobban, ha Norbi - Nikolas párbaj van, mert akkor Norbi megy, és Ildi is leszállna már végre közénk a földre.

2010. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Norbi tényleg mehetne már, rohadtul nincsen hangja és a bohóckodásai is unalmasak már. Párszor elment, de azért nehogymár a döntőig bent maradjon.
2010. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%
pedig Norbi bent fog maradni ha tud énekelni ha nem, mert nagyon nagy rajongótábora van .
2010. nov. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%
A Non Stopnak szurkoltam, olyan jók voltak, most már csak az X faktor végére fogok odakapcsolni, hogy lássam ki esik ki.
2010. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!